X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Hanoi

już od 2232 zł
28 cze 05 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Hanoi

Bilety lotnicze Polska Hanoi

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
16 paź (wto)
QATAR AIRWAYS
Hanoi
30 paź (wto)
QATAR AIRWAYS
Warszawa
18 lis (nie)
QATAR AIRWAYS
Hanoi
10 gru (pon)
QATAR AIRWAYS
Warszawa
18 lis (nie)
QATAR AIRWAYS
Hanoi
12 gru (śro)
QATAR AIRWAYS
Warszawa
20 lis (wto)
QATAR AIRWAYS
Hanoi
10 gru (pon)
QATAR AIRWAYS
Warszawa
20 lis (wto)
QATAR AIRWAYS
Hanoi
12 gru (śro)
QATAR AIRWAYS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Hanoi

Przewodnik po lotach WizzAir Hanoi

Co trzeba wiedzieć przed pierwszym lotem linią Wizz Air do Hanoi?

Jeżeli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Wizz Air do Hanoi, ale w ogóle, zdenerwowanie będzie czymś normalnym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co musimy zrobić, gdy już znajdziemy się na lotnisku.

Kupiliśmy zarezerwowany lot linią Wizz Air do Hanoi i co dalej?

Obejrzeliśmy różne oferty i nareszcie udało nam się znaleźć lot linią Wizz Air do Hanoi. Dodatkowo, znaleźliśmy również taką ofertę, która pasowała nam kwotą. Zamówiliśmy bilet, wypisujemy konieczne miejsca i już czekamy, aby na swojej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią Wizz Air do Hanoi. I chociaż ekscytacja jest ogromna i rozpiera nas radość, to jednocześnie w naszej głowie pojawiają się strachy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieć gdzie iść, w którym momencie, jak wszystko zorganizować by było akuratnie? A może wykonamy coś źle w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeśli tylko zapoznamy się z najważniejszymi wiadomościami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się bać.

Szukajmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszą podróż musimy znaleźć taką trasę, aby trwała ona możliwie jak najkrócej oraz miała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Wizz Air do Hanoi najkrótszy czas podróży to . Wtedy niezbyt się będziemy denerwować, że coś pomylimy i nie dotrzemy na kolejny lot. Dodatkowo warto sprawdzić co konkretnie oferują nam tanie loty linią Wizz Air do Hanoi, czy będziemy mogli liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy mieli możliwość wysłuchania muzyki, lub przeczytania jakiegoś magazynu. A przede wszystkim, powinniśmy się dowiedzieć, czego możemy się spodziewać podczas przelotu do Hanoi.

Czego powinien dowiedzieć się każdy podróżny

Trzeba wejść na stronę linii lotniczych oraz sprawdzić, jak kolejno będą wyglądały czynności, które powinny być przeprowadzone, kiedy zgodziliśmy się na lot linią Wizz Air. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba zobaczyć, do jakiej bramki musimy się skierować w celu przejścia przez odprawę. Tam również będziemy zobowiązani okazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a następnie przejść przez właściwy rękaw bezpośrednio do samolotu, lub zejść do autobusu, który nas pod ten samolot zawiezie. Gdy znajdziemy się już w samolocie linią Wizz Air do Hanoi, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, zostaniemy konkretnie powiadomieni jak należy zapiąć pasy oraz jak w razie czego trzeba używać maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty Wizz Air do Hanoi, to jest możliwość, że będziemy mieli okazję zrobić zakupy w barku. Przed lądowaniem zostaniemy poproszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a kiedy samolot zatrzyma się, drzwi będą otwarte i będziemy mogli wysiąść, aby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową i ruszyć w dalszą drogę.

Warto się upewnić w jaki sposób prezentują się procedury podczas lotu, bo wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, powinniśmy zobaczyć jacy przewodnicy latają na interesującej nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależeć, czy później zdecydujemy się znowu wybrać ten środek przewozu.