X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Hawana

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Polska Hawana

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Polska Hawana

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Ryanair Hawana

Przewodnik po lotach Ryanair Hawana

Hawana ‒ tanie loty Ryanair

Rozpocznij podróż do Hawana liniami Ryanair. Bukowanie lotów na naszej stronie jest proste. Wpisujesz miejsce, datę podróży i liczbę podróżnych, a resztę robi błyszkawicznie algorytm. W wynikach zobaczysz najwygodniejsze i najtańsze możliwe połączenia. Rezerwujesz i lecisz.

Tanie loty Ryanair do Hawana ‒ co warto wiedzieć

Przelot do Hawana linią Ryanair zajmuje co najmniej . Warto więc zorganizować dla siebie lekturę lub grę. Pamiętaj jednak, aby nie przekroczyć limitu wagi bagażu podręcznego. Polecilibyśmy bardziej czytniki niż książki papierowe oraz gry na komórkę niż planszówki.

Jeżeli idzie o ceny, to za bilet do Hawana Ryanair zapłacisz od . Jeżeli chcesz zapłacić niższą kwotę, włącz Alarm Cenowy a potem odbieraj emaile z wiadomością o spadku cen, ewentualnie poszukaj ofert innego przewoźnika.

Lotniska wylotu

Najlepszy czas na kupowanie lotów

Najlepszy czas na kupowanie lotów jest 3 miesiące przed wylotem. To mit, że na ostatnią chwilę są najlepsze promocje. Tego rodzaju okazje prawie się nie zdarzają. Rezerwacja z wyprzedzeniem daje szansę na wygodniejsze przygotowanie się do lotu: znalezienie atrakcji, poszukanie wiadomości o komunikacji i zarezerwowanie lepszego noclegu w niższej cenie.

Bagaż lotniczy w Ryanair

Ryanair oferuje, jak każdy przewoźnik, 2 typy bagażu: zabierany ze sobą na pokład i rejestrowany. Pojemność darmowego bagażu zależy czasem od klasy lotu, dlatego uważnie przeczytaj informacje prezentowane w czasie kupowania lotu Ryanair na serwisie.

Czy wykupić ubezpieczenie turystyczne, lecąc do Hawana?

Co do zasady posiadając ubezpieczenie człowiek jest spokojniejszy. Dobrze pomyśleć o nim zwłaszcza w 2 sytuacjach: gdy planuje się aktywnie spędzać wakacje oraz kiedy leci się z rodziną. Przed zamówieniem polisy sprawdź, czy obejmuje zgubienie i opóźnienie bagażu. Są to jedne z częstszych przygód turystów.