X
Ładowanie...

Tanie loty Swiss Hawana

już od 2541 zł
31 mar 07 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Swiss

Polska Hawana

Bilety lotnicze Swiss Polska Hawana

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
30 sie (pią)
Swiss
Hawana
11 wrz (śro)
Swiss
Warszawa
31 sie (sob)
Swiss
Hawana
11 wrz (śro)
Swiss
Warszawa
31 sie (sob)
Swiss
Hawana
14 wrz (sob)
Swiss
Warszawa
03 wrz (wto)
Swiss
Hawana
11 wrz (śro)
Swiss
Warszawa
04 wrz (śro)
Swiss
Hawana
11 wrz (śro)
Swiss
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Swiss Hawana

Przewodnik po lotach Swiss Hawana

Co należy wiedzieć przed pierwszym lotem linią Swiss International Air Lines do Hawana?

Jeśli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Swiss International Air Lines do Hawana, ale w ogóle, stres jest czymś zrozumiałym. Zastanawiamy się, czy wszystko dobrze zorganizowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co musimy zrobić, kiedy już znajdziemy się na lotnisku.

Mamy zarezerwowany lot linią Swiss International Air Lines do Hawana i co dalej?

Obejrzeliśmy przeróżne propozycje i w końcu udało nam się znaleźć lot linią Swiss International Air Lines do Hawana. Dodatkowo, znaleźliśmy nawet taką propozycję, która odpowiadała nam kwotą. Zamówiliśmy bilet, wypisujemy niezbędne miejsca i już czekamy, aby na swojej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią Swiss International Air Lines do Hawana. I chociaż ekscytacja jest ogromna i rozpiera nas radość, to równocześnie w naszej głowie tworzą się strachy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieli gdzie iść, w którym momencie, jak wszystko zorganizować by było dobrze? A może wykonamy coś źle w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeśli tylko zapoznamy się z najważniejszymi informacjami o lataniu, to nie będziemy mieli czego się bać.

Poszukujmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszy przelot musimy wybrać taką trasę, żeby trwała ona możliwie jak najkrócej oraz posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Swiss International Air Lines do Hawana najkrótszy czas podróży to . Wtedy mniej się będziemy denerwować, że coś pomylimy i nie zdążymy na następny lot. Dodatkowo trzeba sprawdzić co ostatecznie oferują nam tanie loty linią Swiss International Air Lines do Hawana, czy będziemy mieli szansę liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy mieli możliwość wysłuchania muzyki, lub przejrzenia jakiegoś magazynu. A przede wszystkim, musimy się dowiedzieć, czego możemy się spodziewać w czasie przelotu do Hawana.

Czego powinien dowiedzieć się każdy pasażer

Trzeba zajrzeć na stronę linii lotniczych i zobaczyć, jak po kolei będą wyglądały czynności, które muszą być przeprowadzone, jeśli zgodziliśmy się na lot linią Swiss International Air Lines. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba sprawdzić, do jakiej bramki musimy się skierować w celu przejścia przez odprawę. Tam również będziemy musieli okazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a potem przedostać się przez specjalny rękaw prosto do samolotu, albo przejść do busu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy znajdziemy się już w samolocie linią Swiss International Air Lines do Hawana, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, będziemy dokładnie poinstruowani jak należy zapinać pasy i jak w razie czego trzeba używać maski tlenowej. Jeżeli zdecydowaliśmy się na tanie loty Swiss International Air Lines do Hawana, to istnieje możliwość, że będziemy mieli okazję zrobić zakupy w barku. Przed lądowaniem będziemy proszeni o zajęcie miejsc oraz zapięcie pasów, a kiedy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mogli wysiąść, żeby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową oraz wyruszyć w dalszą podróż.

Warto się dowiedzieć w jaki sposób wyglądają procedury podczas lotu, ponieważ wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy zobaczyć jakie linie lotnicze przemieszczają się na interesującej nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależeć, czy w przyszłości zdecydujemy się ponownie wybrać ten środek transportu.