X
Ładowanie...

Tanie loty Adria Airways Heathrow Arpt

już od 363 zł
18 gru 25 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Heathrow Arpt

Bilety lotnicze Polska Heathrow Arpt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
13 sty (nie)
Eurowings
Londyn
15 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
13 sty (nie)
Eurowings
Londyn
16 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
13 sty (nie)
Eurowings
Londyn
17 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
13 sty (nie)
Eurowings
Londyn
22 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
13 sty (nie)
Eurowings
Londyn
23 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Adria Airways Heathrow Arpt

Przewodnik po lotach Adria Airways Heathrow Arpt

Co trzeba wiedzieć przed pierwszym lotem linią Adria Airways do London (Heathrow)?

Jeżeli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Adria Airways do London (Heathrow), ale w ogóle, stres będzie czymś zrozumiałym. Myślimy, czy wszystko dobrze zorganizowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co musimy zrobić, gdy już znajdziemy się na lotnisku.

Kupiliśmy wybrany lot linią Adria Airways do London (Heathrow) i co dalej?

Obejrzeliśmy różne oferty i nareszcie udało nam się wybrać lot linią Adria Airways do London (Heathrow). Dodatkowo, wyszukaliśmy również taką ofertę, która odpowiadała nam cenowo. Zamówiliśmy bilet, wypełniamy niezbędne miejsca i już się nie możemy doczekać, żeby na swojej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Adria Airways do London (Heathrow). I chociaż ekscytacja jest ogromna i roznosi nas radość, to jednocześnie w naszej głowie tworzą się obawy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieli gdzie iść, kiedy, jak wszystko załatwić aby było tanio i dobrze? A być może wykonamy coś nie tak w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeśli tylko zapoznamy się z najważniejszymi informacjami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Szukajmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszy przelot powinniśmy wybrać taką trasę, aby trwała ona realnie jak najkrócej oraz miała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Adria Airways do London (Heathrow) najkrótszy czas podróży to . Wówczas niezbyt się będziemy denerwować, że coś pomylimy przez co nie zdążymy na następny samolot. Dodatkowo trzeba zobaczyć co konkretnie oferują nam tanie loty linią Adria Airways do London (Heathrow), czy będziemy mogli liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy mieli możliwość posłuchania muzyki, lub przejrzenia jakiegoś magazynu. A ogólnie, powinniśmy się dowiedzieć, czego możemy oczekiwać podczas przelotu do London (Heathrow).

Czego musi dowiedzieć się każdy podróżny

Warto zajrzeć na stronę linii lotniczych oraz sprawdzić, jak kolejno będą wyglądały czynności, które powinny być wykonane, kiedy zgodziliśmy się na lot linią Adria Airways. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów musimy sprawdzić, do jakiej bramki mamy się skierować w celu odbycia odprawy. Tam też będziemy zobowiązani pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a następnie przejść przez właściwy rękaw prosto do samolotu, albo zejść do autobusu, który nas pod ten samolot zawiezie. Kiedy będziemy już w samolocie linią Adria Airways do London (Heathrow), załoga wskaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, zostaniemy konkretnie poinstruowani jak trzeba zapinać pasy oraz jak w razie czego należy użyć maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty Adria Airways do London (Heathrow), to istnieje szansa, że będziemy mogli zrobić zakupy w barku. Przed lądowaniem będziemy poproszeni o powrót na miejsce i zapięcie pasów, a gdy samolot zatrzyma się, drzwi będą otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, żeby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową i wyruszyć w dalszą podróż.

Warto się dowiedzieć jak prezentują się procedury w czasie lotu, bo wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, powinniśmy zobaczyć jacy przewodnicy latają na interesującej nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy w przyszłości zdecydujemy się znowu wykorzystać ten środek przewozu.