X
Ładowanie...

Tanie loty Adria Airways Helsinki

już od 511 zł
28 lis 05 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Helsinki

Bilety lotnicze Polska Helsinki

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
23 mar (pon)
SAS
Helsinki
24 mar (wto)
SAS
Gdańsk
23 mar (pon)
SAS
Helsinki
25 mar (śro)
SAS
Gdańsk
23 mar (pon)
SAS
Helsinki
26 mar (czw)
SAS
Gdańsk
24 mar (wto)
SAS
Helsinki
25 mar (śro)
SAS
Gdańsk
25 mar (śro)
SAS
Helsinki
26 mar (czw)
SAS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Adria Airways Helsinki

Przewodnik po lotach Adria Airways Helsinki

Helsinki ‒ tanie loty Adria Airways

Rozpocznij podróż do Helsinki dzięki Adria Airways. Bukowanie lotów na FRU.PL jest dziecinnie łatwe. Wpisujesz miejsce, termin urlopu i liczbę podróżnych, a resztę zrobi w Twoim imieniu wyszukiwarka. W wynikach zobaczysz najkorzystnijesze możliwe połączenia. Kupujesz i lecisz.

Tanie loty Adria Airways do Helsinki ‒ podstawowe informacje

Podróż do Helsinki linią Adria Airways zajmuje od . Warto więc zorganizować coś do czytania albo grania. Pamiętaj jednak, aby zachować limit wagi bagażu pokładowego. Polecamy bardziej czytniki niż książki papierowe oraz aplikacje na komórkę niż gry planszowe.

Jeżeli idzie o koszty, to za bilet do Helsinki Adria Airways zapłacisz od . Jeśli chcesz zapłacić niższą kwotę, włącz Alarm Cenowy i odbieraj emaile z informacjami o spadku cen, ewentualnie poszukaj ofert innego operatora.

Skąd lecieć?

Kiedy rezerwować bilety?

Najlepszy czas na bukowanie lotów jest 3 miesiące przed podróżą. To bajka, że na ostatnią chwilę jest najtaniej. Tego rodzaju promocje prawie się nie zdarzają. Wcześniejsza rezerwacja pozwala też na wygodniejsze przygotowanie się do lotu: znalezienie atrakcji, poszukanie informacji o komunikacji i znalezienie wygodniejszego hotelu w korzystniejszej cenie.

Bagaż lotniczy w Adria Airways

Adria Airways posiada, jak wszystkie linie lotnicze, dwa typy bagażu: podręczny i rejestrowany. Dostępność darmowego bagażu zależy często od klasy rezerwacyjnej, dlatego uważnie zapoznaj się z informacjami podanymi w czasie kupowania biletu Adria Airways na stronie.

Czy wykupić ubezpieczenie podróżne, podróżując do Helsinki?

Z reguły z ubezpieczeniem podróżny jest bardziej zrelaksowany. Dobrze zastanowić się nad nim szczególnie w dwóch przypadkach: gdy zamierza się aktywnie spędzać wakacje i gdy podróżuje się z dziećmi. Zanim zamówisz ubezpieczenie, przeczytaj, czy obejmuje zaginięcie i opóźnienie bagażu. Są to jedne z częstszych problemów podróżnych.