X
Ładowanie...

Tanie loty EasyJet Helsinki

już od 511 zł
27 lis 04 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Helsinki

Bilety lotnicze Polska Helsinki

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
23 mar (pon)
SAS
Helsinki
24 mar (wto)
SAS
Gdańsk
23 mar (pon)
SAS
Helsinki
25 mar (śro)
SAS
Gdańsk
23 mar (pon)
SAS
Helsinki
26 mar (czw)
SAS
Gdańsk
24 mar (wto)
SAS
Helsinki
25 mar (śro)
SAS
Gdańsk
25 mar (śro)
SAS
Helsinki
26 mar (czw)
SAS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje EasyJet Helsinki

Przewodnik po lotach EasyJet Helsinki

Helsinki ‒ tanie loty easyJet

Wyrusz w podróż do Helsinki dzięki easyJet. Bukowanie lotów na FRU.PL jest banalnie proste. Wpisujesz miejsce, termin urlopu oraz liczbę podróżnych, a resztę robi automatycznie algorytm. W rezultatach zobaczysz najkorzystnijesze możliwe loty. Rezerwujesz i lecisz.

Tanie loty easyJet do Helsinki ‒ najważniejsze informacje

Lot do Helsinki linią easyJet zajmuje od . Warto więc wziąć sobie lekturę lub grę. Pamiętaj jednak, aby zachować limit wagi bagażu podręcznego. Polecilibyśmy bardziej ebooki niż książki papierowe oraz gry na telefon niż planszówki.

Jeżeli idzie o ceny, to za lot do Helsinki easyJet zapłacisz od . Jeżeli wolisz wydać mniej, aktywuj Alarm Cenowy i odbieraj emaile z wiadomością o spadku cen, ewentualnie poszukaj ofert innych linii lotniczych.

Miasta wylotu

Najkorzystniejszy czas na rezerwację biletów

Najlepszy czas na kupowanie lotów jest kilkanaście tygodni przed wylotem. To mit, że w ostatniej chwili są największe obniżki. Tego rodzaju promocje praktycznie są nie do złapania. Rezerwacja z wyprzedzeniem daje szansę na wygodniejsze przygotowanie się do podróży: zaplanowanie zwiedzania, zebranie informacji o komunikacji i zarezerwowanie wygodniejszego hotelu w niższej cenie.

Bagaż lotniczy w easyJet

easyJet oferuje, jak każda linia lotnicza, 2 typy bagażu: pokładowy i nadawany do luku. Dostępność bezpłatnego bagażu zależy często od klasy rezerwacyjnej, dlatego uważnie zapoznaj się z informacjami podanymi w czasie rezerwowania lotu easyJet na stronie.

Czy kupować ubezpieczenie, podróżując do Helsinki?

Z reguły z ubezpieczeniem człowiek jest spokojniejszy. Dobrze wykupić ubezpieczenie szczególnie w dwóch przypadkach: gdy planuje się aktywnie spędzać wakacje i kiedy podróżuje się z dziećmi. Przed zamówieniem ubezpieczenia sprawdź, czy reguluje kwestie zgubienia i niedostarczenia na czas bagażu. Są to jedne z „popularniejszych” problemów podczas wakacji.