X
Ładowanie...

Tanie loty Eurowings Helsinki

już od 510 zł
20 lis 27 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Helsinki

Bilety lotnicze Polska Helsinki

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
27 sty (pon)
SAS
Helsinki
02 lut (nie)
SAS
Gdańsk
27 sty (pon)
SAS
Helsinki
03 lut (pon)
SAS
Gdańsk
27 sty (pon)
SAS
Helsinki
04 lut (wto)
SAS
Gdańsk
27 sty (pon)
SAS
Helsinki
05 lut (śro)
SAS
Gdańsk
28 sty (wto)
SAS
Helsinki
02 lut (nie)
SAS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Eurowings Helsinki

Przewodnik po lotach Eurowings Helsinki

Helsinki ‒ tanie loty Eurowings

Wyrusz w podróż do Helsinki dzięki Eurowings. Rezerwowanie biletów lotniczych na naszej stronie jest dziecinnie łatwe. Wpisujesz kierunek, termin podróży oraz liczbę podróżnych, a wszystko inne zrobi automatycznie algorytm. W wynikach pokażemy Ci najkorzystnijesze dostępne loty. Kupujesz i masz.

Tanie loty Eurowings do Helsinki ‒ najważniejsze informacje

Podróż do Helsinki z Eurowings trwa co najmniej . Warto więc wziąć lekturę lub grę. Pamiętaj tylko, by zachować limit wagi bagażu kabinowego. Polecamy raczej ebooki niż książki papierowe oraz gry na telefon niż gry planszowe.

Jeśli idzie o ceny, to za lot do Helsinki Eurowings zapłacisz od . Jeżeli chcesz zapłacić mniej, aktywuj Alarm Cenowy a potem czekaj na promocje, ewentualnie poszukaj połączeń innego przewoźnika.

Miasta wylotu

Najkorzystniejszy czas na bukowanie biletów

Najkorzystniejszy czas na rezerwowanie lotów jest kilkanaście tygodni przed podróżą. To nieprawda, że w ostatniej chwili są najlepsze promocje. Tego rodzaju promocje praktycznie są nie do złapania. Rezerwacja z wyprzedzeniem pozwala też na lepsze przygotowanie się do podróży: zaplanowanie zwiedzania, poszukanie wiadomości o transporcie i znalezienie wygodniejszego pokoju w niższej cenie.

Bagaż lotniczy w Eurowings

Eurowings posiada, jak wszystkie linie lotnicze, dwa rodzaje bagażu: pokładowy i rejestrowany. Pojemność darmowego bagażu zależy czasem od klasy rezerwacyjnej, dlatego dokładnie przeczytaj informacje podane w trakcie kupowania lotu Eurowings na serwisie.

Czy wykupić ubezpieczenie, podróżując do Helsinki?

Z reguły z ubezpieczeniem człowiek jest spokojniejszy. Dobrze wykupić ubezpieczenie szczególnie w dwóch przypadkach: kiedy zamierza się uprawiać sport oraz gdy podróżuje się z rodziną. Przed zamówieniem ubezpieczenia przeczytaj, czy zawiera regulacje o opóźnieniu i zaginięciu bagażu. Są to jedne z częstszych problemów podróżnych.