X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Helsinki

już od 601 zł
06 cze 13 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Helsinki

Bilety lotnicze Polska Helsinki

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
08 sie (sob)
Air Baltic
Helsinki
09 sie (nie)
Air Baltic
Warszawa
08 sie (sob)
Air Baltic
Helsinki
10 sie (pon)
Air Baltic
Warszawa
08 sie (sob)
Air Baltic
Helsinki
11 sie (wto)
Air Baltic
Warszawa
08 sie (sob)
Air Baltic
Helsinki
12 sie (śro)
Air Baltic
Warszawa
08 sie (sob)
Air Baltic
Helsinki
13 sie (czw)
Air Baltic
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Helsinki

Przewodnik po lotach Ryanair Helsinki

Co należy wiedzieć przed pierwszym lotem linią Ryanair do Helsinki?

Jeżeli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Ryanair do Helsinki, ale w ogóle, stres jest czymś normalnym. Myślimy, czy wszystko dobrze przygotowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co powinniśmy zrobić, gdy już znajdziemy się na lotnisku.

Mamy wybrany lot linią Ryanair do Helsinki i co dalej?

Obejrzeliśmy przeróżne oferty i w końcu udało nam się wybrać lot linią Ryanair do Helsinki. Dodatkowo, wyszukaliśmy również taką ofertę, która pasowała nam cenowo. Rezerwowaliśmy bilet, wypełniamy niezbędne miejsca i już się nie możemy doczekać, żeby na własnej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią Ryanair do Helsinki. I choć ekscytacja jest ogromna i roznosi nas radość, to równocześnie w naszej głowie tworzą się strachy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieli dokąd iść, kiedy, jak wszystko załatwić aby było dobrze? A być może wykonamy coś źle w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeżeli tylko zapoznamy się z podstawowymi informacjami o lataniu, to nie będziemy mieli czego się bać.

Szukajmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszą podróż powinniśmy znaleźć taką trasę, aby trwała ona realnie jak najkrócej oraz posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Ryanair do Helsinki najkrótszy czas przelotu to . Wtedy niezbyt się będziemy stresować, że coś pomieszamy przez co nie zdążymy na następny lot. Dodatkowo trzeba sprawdzić co ostatecznie oferują nam tanie loty linią Ryanair do Helsinki, czy będziemy mieli szansę liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy mieli możliwość wysłuchania muzyki, lub przeczytania jakiegoś czasopisma. A ogólnie, powinniśmy się dowiedzieć, czego można się spodziewać podczas przelotu do Helsinki.

Co powinien wiedzieć każdy podróżny

Trzeba zajrzeć na stronę linii lotniczych i sprawdzić, jak kolejno będą przedstawiały się czynności, które powinny być przeprowadzone, jeśli zgodziliśmy się na lot linią Ryanair. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów musimy sprawdzić, do jakiej bramki musimy się udać w celu odbycia odprawy. Tam również będziemy zobowiązani pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a następnie przejść przez specjalny rękaw bezpośrednio do samolotu, lub przejść do busu, który nas pod ten samolot zawiezie. Kiedy znajdziemy się już w samolocie linią Ryanair do Helsinki, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, będziemy konkretnie poinstruowani jak trzeba zapiąć pasy oraz jak w razie potrzeby należy używać maski tlenowej. Jeżeli zdecydowaliśmy się na tanie loty Ryanair do Helsinki, to jest szansa, że będziemy mogli robić zakupy w barku. Przed lądowaniem będziemy proszeni o powrót na miejsce oraz zapięcie pasów, a kiedy samolot zatrzyma się, drzwi będą otwarte i będziemy mogli wysiąść, aby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową i ruszyć w dalszą podróż.

Trzeba się dowiedzieć w jaki sposób wyglądają procedury podczas lotu, bo wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, powinniśmy zobaczyć jacy przewodnicy latają na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależało, czy w przyszłości zdecydujemy się ponownie wykorzystać ten środek przewozu.