X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Helsinki

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Polska Helsinki

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Polska Helsinki

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje WizzAir Helsinki

Przewodnik po lotach WizzAir Helsinki

Jak się przygotować do krótkiego wyjazdu do Helsinki linią Wizz Air na weekend

Weekendowe wypady zagraniczne są coraz częściej wybierane przez Polaków, przede wszystkim ze względu na ciekawe promocje tanich linii lotniczych, które pozwalają podróżować za grosze. Żeby urlop był udany, należy jednak pamiętać o kilku podstawowych sprawach. Jak zaplanować krótki urlop za granicą?

Pakowanie walizki

Dobrze spakowana walizka to warunek udanego urlopu - niezależnie od tego czy zdecydowaliśmy się na podróż linią Wizz Air do Helsinki, czy inną destynację. Oczywiście zawartość walizki musi zależeć od kierunku wyjazdu - podróżni szykujący się na egzotyczne wczasy powinni pamiętać o wzięciu kosmetyków z wysokim filtrem, okularów na słońce czy nakrycia głowy. Z kolei osoby planujące aktywny wyjazd powinny sprawdzić warunki atmosferyczne i koniecznie zapakować odzież sportową oraz komfortowe obuwie. Niezbędne okaże się również obuwie do chodzenia po górach lub odzież nieprzemakalna.

Chroń się przed insektami

Niezbędne elementy garderoby to oczywiście nie całe wyposażenie, które warto ze sobą zabrać - trzeba także pomyśleć o własnym zdrowiu. Do bagażu najlepiej włożyć mini apteczkę z lekami pierwszej pomocy czy opatrunkami - przyda się to niezależnie od tego czy wybierzemy lot Wizz Air do Helsinki czy inną destynację. W rejonach egzotycznych niezbędne okazują się też preparaty odstraszające komary.

Sprawdź ubezpieczenie

Chociaż kilkudniowy urlop za granicą trwa krótko, to zawsze może zdarzyć się nieprzewidziana sytuacja, która zepsuje radość z wyjazdu. Odwołany lot na trasie lini Wizz Air do Helsinki, kontuzja na stoku, egzotyczna infekcja, pobyt w szpitalu - to wszystko nie tylko podnosi koszty, ale może również uniemożliwić podróżnym spokojny powrót z urlopu. I tutaj z pomocą przychodzi odpowiednia polisa turystyczna, która uchroni przed dodatkowymi wydatkami.