X
Ładowanie...

Tanie loty KLM Heraklion

już od 1554 zł
30 maj 06 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty KLM

Polska Heraklion

Bilety lotnicze KLM Polska Heraklion

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
03 wrz (wto)
KLM
Heraklion
07 wrz (sob)
KLM
Gdańsk
03 wrz (wto)
KLM
Heraklion
10 wrz (wto)
KLM
Wrocław
14 cze (pią)
KLM
Heraklion
03 lip (śro)
KLM
Gdańsk
03 wrz (wto)
KLM
Heraklion
09 wrz (pon)
KLM
Gdańsk
03 wrz (wto)
KLM
Heraklion
11 wrz (śro)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje KLM Heraklion

Przewodnik po lotach KLM Heraklion

Co należy wiedzieć przed pierwszym lotem linią KLM do Heraklion?

Jeżeli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią KLM do Heraklion, ale w ogóle, stres będzie czymś zrozumiałym. Zastanawiamy się, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co powinniśmy robić, kiedy już znajdziemy się na lotnisku.

Mamy wybrany lot linią KLM do Heraklion i co później?

Obejrzeliśmy przeróżne oferty i nareszcie udało nam się wybrać lot linią KLM do Heraklion. Dodatkowo, znaleźliśmy nawet taką propozycję, która odpowiadała nam kwotą. Zamówiliśmy bilet, wypełniamy konieczne miejsca i już się nie możemy doczekać, żeby na własnej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią KLM do Heraklion. I chociaż podniecenie jest spore i rozpiera nas radość, to równocześnie w naszej głowie pojawiają się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieli gdzie iść, w którym momencie, jak wszystko zorganizować aby było akuratnie? A być może zrobimy coś źle w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeżeli tylko poznamy się z podstawowymi informacjami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się bać.

Poszukujmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszy przelot powinniśmy wybrać taką trasę, aby trwała ona możliwie jak najkrócej i posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią KLM do Heraklion najkrótszy czas przelotu to . Wtedy niezbyt się będziemy denerwować, że coś pomieszamy i nie dotrzemy na następny lot. W dodatku trzeba zobaczyć co ostatecznie oferują nam tanie loty linią KLM do Heraklion, czy będziemy mieli szansę liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję wysłuchania muzyki, lub przeczytania jakiegoś czasopisma. A ogólnie, musimy się dowiedzieć, czego możemy się spodziewać podczas lotu do Heraklion.

Czego musi dowiedzieć się każdy pasażer

Warto zajrzeć na stronę przewoźnika i sprawdzić, jak kolejno będą wyglądały czynności, które powinny być wykonane, jeśli zgodziliśmy się na lot linią KLM. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów musimy zobaczyć, do której bramki mamy się skierować w celu odbycia odprawy. Tam też będziemy zobowiązani pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a następnie przejść przez właściwy rękaw bezpośrednio do samolotu, lub przejść do busu, który nas pod ten samolot zawiezie. Gdy znajdziemy się już w samolocie linią KLM do Heraklion, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, zostaniemy dokładnie poinstruowani jak należy zapiąć pasy i jak w razie potrzeby trzeba użyć maski tlenowej. Jeśli zdecydowaliśmy się na tanie loty KLM do Heraklion, to jest szansa, że będziemy mieli okazję robić zakupy w barku. Przed wylądowaniem będziemy proszeni o zajęcie miejsc oraz zapięcie pasów, a kiedy samolot zatrzyma się, drzwi zostaną otwarte i będziemy mogli wysiąść, żeby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową oraz ruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się dowiedzieć jak prezentują się procedury w czasie lotu, ponieważ wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, powinniśmy sprawdzić jakie linie lotnicze latają na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy w przyszłości zdecydujemy się ponownie wybrać ten środek transportu.