gs
X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Higüey

już od 12006 zł
30 lip 06 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Polska Higüey

Bilety lotnicze LOT Polska Higüey

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
13 sie (pon)
LOT
Higüey
19 sie (nie)
British Airways
Warszawa
13 sie (pon)
LOT
Higüey
23 sie (czw)
British Airways
Warszawa
13 sie (pon)
LOT
Higüey
26 sie (nie)
British Airways
Warszawa
04 sie (sob)
LOT
Higüey
05 sie (nie)
United Airlines
Warszawa
14 sie (wto)
LOT
Higüey
22 sie (śro)
American Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Higüey

Przewodnik po lotach LOT Higüey

Co trzeba wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią LOT Polish Airlines do Punta Cana?

Jeżeli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią LOT Polish Airlines do Punta Cana, ale w ogóle, zdenerwowanie będzie czymś normalnym. Zastanawiamy się, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co powinniśmy zrobić, kiedy już znajdziemy się na lotnisku.

Kupiliśmy wybrany lot linią LOT Polish Airlines do Punta Cana i co dalej?

Przejrzeliśmy przeróżne propozycje i nareszcie udało nam się znaleźć lot linią LOT Polish Airlines do Punta Cana. Co więcej, znaleźliśmy nawet taką propozycję, która pasowała nam cenowo. Zamówiliśmy bilet, wypisujemy niezbędne miejsca i już się nie możemy doczekać, żeby na własnej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią LOT Polish Airlines do Punta Cana. I chociaż ekscytacja jest ogromna i rozpiera nas radość, to jednocześnie w naszej głowie pojawiają się obawy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieć dokąd iść, kiedy, jak wszystko zorganizować aby było dobrze? A może zrobimy coś nie tak w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeżeli tylko zapoznamy się z podstawowymi informacjami o lataniu, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Szukajmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszą podróż musimy wybrać taką trasę, aby trwała ona realnie jak najkrócej i posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią LOT Polish Airlines do Punta Cana najkrótszy czas podróży to . Wówczas mniej się będziemy stresować, że coś pomylimy przez co nie dotrzemy na kolejny samolot. W dodatku warto sprawdzić co ostatecznie oferują nam tanie loty linią LOT Polish Airlines do Punta Cana, czy będziemy mieli szansę liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy posiadali możliwość wysłuchania muzyki, lub przejrzenia jakiegoś czasopisma. A ogólnie, musimy się dowiedzieć, czego można oczekiwać podczas przelotu do Punta Cana.

Czego musi dowiedzieć się każdy pasażer

Warto wejść na stronę przewoźnika oraz sprawdzić, jak kolejno będą wyglądały czynności, które powinny być wykonane, jeśli zdecydowaliśmy się na lot linią LOT Polish Airlines. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba sprawdzić, do której bramki musimy się udać w celu odbycia odprawy. Tam też będziemy zobowiązani pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a następnie przedostać się przez specjalny rękaw prosto do samolotu, lub przejść do busu, który nas pod ten samolot podwiezie. Gdy będziemy już w samolocie linią LOT Polish Airlines do Punta Cana, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, zostaniemy dokładnie poinstruowani jak trzeba zapinać pasy oraz jak w razie potrzeby trzeba używać maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty LOT Polish Airlines do Punta Cana, to jest szansa, że będziemy mieli okazję zrobić zakupy w barku. Przed wylądowaniem będziemy proszeni o zajęcie miejsc oraz zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, żeby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową i wyruszyć w dalszą podróż.

Warto się dowiedzieć w jaki sposób wyglądają procedury w czasie lotu, ponieważ wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, musimy zobaczyć jakie linie lotnicze latają na interesującej nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy później zdecydujemy się znowu wybrać ten środek transportu.