X
Ładowanie...

Tanie loty Hainan Airlines

już od 2577 zł
04 cze 11 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Hainan Airlines

Polska
Dowolne miasto

Bilety lotnicze Hainan Airlines Polska

Dowolne miasto
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
13 cze (śro)
Brussels Airlines
Szanghaj
20 cze (śro)
Hainan Airlines
Warszawa
15 cze (pią)
Brussels Airlines
Szanghaj
18 cze (pon)
Hainan Airlines
Warszawa
03 wrz (pon)
Brussels Airlines
Szanghaj
07 wrz (pią)
Hainan Airlines
Warszawa
05 wrz (śro)
Brussels Airlines
Szanghaj
07 wrz (pią)
Hainan Airlines
Warszawa
04 wrz (wto)
Brussels Airlines
Szanghaj
07 wrz (pią)
Hainan Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Hainan Airlines

Przewodnik po lotach Hainan Airlines

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści podróżujący liniami lotniczymi Hainan Airlines często zastanawiają się, jak prawidłowo spakować bagaż podręczny. Warto podkreślić, że każda linia określa inny rozmiar oraz wagę bagażu. Co możemy wnieść na pokład samolotu? Czego z kolei nie wolno ze sobą zabierać? Sprawdziliśmy to!

Podstawowe reguły

Pomimo że gabaryty bagażu podręcznego nie są pokaźne, to jednak przy odrobinie sprytu można zmieścić wszystkie rzeczy np. na kilkudniowy wyjazd linią Hainan Airlines. Do bagażu wnoszonego na pokład samolotu można schować odzież, produkty kosmetyczne, oraz sprzęt elektroniczny, np. aparat fotograficzny czy tablet. U operatorów obsługujących Unię Europejską nie ma też szczególnych ograniczeń w przewożeniu produktów spożywczych - wyjątek stanowią produkty, które szybko ulegają zepsuciu.

Jak pakować bagaż podręczny?

Bardzo istotna jest metoda składania odzieży - t-shirty, koszulki i inne elementy garderoby można skręcać w wałeczki, co pozwala zapakować jeszcze więcej rzeczy. Z kolei odzież wierzchnią, np. marynarkę można założyć na siebie. A co z artykułami kosmetycznymi w formie płynnej? Przepisy dotyczące bagażu podręcznego dopuszczają przewożenie ich w pojemnikach maksymalnie po 100 ml. Balsamy, żele pod prysznic i tym podobne produkty najlepiej jest przełożyć do mniejszych pojemników.

Tego nie wniesiesz na pokład

Operatorzy określają także katalog rzeczy, których nie można pakować do walizki podręcznej. Chodzi tu przede wszystkim o niektóre przybory kosmetyczne lub lecznicze - żyletki, ostrza, skalpele, a także artykuły sportowe - łyżwy czy rzutki. Do walizki nie można pakować broni oraz substancji pirotechnicznych - zakazane jest wkładanie do bagażu nabojów, karabinów, broni kulkowej, dynamitu czy petard. A co z winem lub szampanem? Tutaj należy kierować się ogólnymi zasadami odnośnie wwozu płynów, ale trzeba także sprawdzić czy kraj, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia alkoholu.