X
Ładowanie...

Tanie loty Avianca

już od 3745 zł
28 cze 05 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Avianca

Polska
Dowolne miasto

Bilety lotnicze Avianca Polska

Dowolne miasto
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
03 mar (nie)
Lufthansa
Bogota
18 mar (pon)
Avianca
Warszawa
05 mar (wto)
Lufthansa
Bogota
18 mar (pon)
Avianca
Warszawa
09 sty (śro)
Avianca
Bogota
17 sty (czw)
Avianca
Warszawa
02 mar (sob)
Lufthansa
Bogota
18 mar (pon)
Avianca
Warszawa
02 mar (sob)
Lufthansa
Bogota
19 mar (wto)
Avianca
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Avianca

Przewodnik po lotach Avianca

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści podróżujący liniami lotniczymi Avianca niejednokrotnie szukają informacji o tym, jak należy spakować bagaż podręczny, żeby spełniał warunki przewoźnika. Należy zauważyć, że każda linia określa inny rozmiar oraz wagę bagażu. Co możemy włożyć do torby? Czego absolutnie nie można przewozić? Sprawdziliśmy to!

Najważniejsze zasady

Chociaż gabaryty bagażu podręcznego nie są pokaźne, to jednak pozwalają na zapakowanie wszystkich niezbędnych rzecz np. na szybką wycieczkę linią Avianca. W bagażu podręcznym można przewozić odzież, produkty kosmetyczne, jak również elektronikę, np. aparat fotograficzny czy laptopa. U operatorów obsługujących Unię Europejską nie ma też szczególnych restrykcji w przewożeniu produktów spożywczych - wyjątek stanowią produkty, które szybko ulegają zepsuciu.

Jak pakować bagaż podręczny?

Niezwykle ważna jest metoda układania ubrań - bieliznę, koszule i inne elementy garderoby można zwijać w ruloniki, co pozwala zapakować jeszcze więcej rzeczy. Z kolei odzież wierzchnią, np. marynarkę można założyć na siebie. A co z kosmetykami w formie płynnej? Przepisy dotyczące bagażu podręcznego pozwalają przewozić je w pojemnikach maksymalnie po 100 ml. Balsamy, szampony i inne tego typu artykuły najlepiej jest przełożyć do mniejszych pojemników.

Czy do samolotu Avianca wniesiemy golarki, ostrza lub igły

Operatorzy określają również spis rzeczy, których nie można mieć w bagażu podręcznym. Chodzi tu przede wszystkim o niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - żyletki, noże, skalpele, a także sprzęt sportowy - kije golfowe czy sprzęt do jazdy konnej. Do walizki nie można pakować broni oraz materiałów łatwopalnych - niedopuszczalne jest umieszczanie w bagażu podręcznym pocisków, pistoletów, pałek teleskopowych, gazu czy petard. A co z whisky lub piwem? Tutaj należy działać zgodnie z przepisami odnośnie wwozu płynów, ale trzeba także sprawdzić czy państwo, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia napojów wyskokowych.