X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Kalamata

już od 7859 zł
04 cze 11 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Kalamata

Bilety lotnicze Polska Kalamata

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
03 cze (nie)
Lufthansa
Kalamata
10 cze (nie)
Aegean Air
Katowice
02 cze (sob)
LOT
Kalamata
10 cze (nie)
Lufthansa
Katowice
03 cze (nie)
Lufthansa
Kalamata
11 cze (pon)
Condor
Katowice
03 cze (nie)
Lufthansa
Kalamata
08 cze (pią)
Condor
Katowice
02 cze (sob)
LOT
Kalamata
11 cze (pon)
Condor
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Kalamata

Przewodnik po lotach Ryanair Kalamata

Kalamata ‒ tanie loty Ryanair

Rozpocznij podróż do Kalamata liniami Ryanair. Rezerwowanie lotów na naszej stronie jest banalnie łatwe. Wybierasz trasę, termin podróży oraz liczbę pasażerów, a resztę robi w Twoim imieniu algorytm. W rezultatach zobaczysz najwygodniejsze i najtańsze dostępne loty. Bukujesz i masz.

Tanie loty Ryanair do Kalamata ‒ najważniejsze informacje

Podróż do Kalamata linią Ryanair trwa od . Dobrze więc wziąć dla siebie coś do czytania albo grania. Pamiętaj tylko, żeby zachować limit wagi bagażu kabinowego. Polecamy raczej ebooki niż książki papierowe oraz aplikacje na komórkę niż planszówki.

Jeśli chodzi o koszty, to za lot do Kalamata Ryanair zapłacisz od . Jeśli wolisz wydać mniej, włącz Alarm Cenowy a potem czekaj na spadki cen, ewentualnie poszukaj ofert innego przewoźnika.

Miasta wylotu

Najkorzystniejszy czas na bukowanie lotów

Najlepszy czas na rezerwowanie lotów jest kilkanaście tygodni przed podróżą. To mit, że w „last minute” jest najtaniej. Tego rodzaju promocje praktycznie są nie do złapania. Wcześniejsza rezerwacja pozwala też na lepsze przygotowanie się do lotu: znalezienie atrakcji, zebranie wiadomości o transporcie i znalezienie wygodniejszego hotelu w korzystniejszej cenie.

Bagaż lotniczy w Ryanair

Ryanair posiada, jak każdy przewoźnik, 2 rodzaje bagażu: podręczny i rejestrowany. Rozmiar darmowego bagażu zależy czasem od klasy lotu, dlatego uważnie zapoznaj się z informacjami podanymi w czasie kupowania lotu Ryanair na stronie.

Czy wykupić ubezpieczenie, lecąc do Kalamata?

Co do zasady posiadając ubezpieczenie podróżny jest spokojniejszy. Warto pomyśleć o nim zwłaszcza w 2 przypadkach ‒ kiedy planuje się uprawiać sport oraz kiedy leci się z rodziną. Przed wykupieniem ubezpieczenia przeczytaj, czy reguluje kwestie zaginięcia i niedostarczenia na czas bagażu. Są to jedne z „popularniejszych” przygód podczas wakacji.