X
Ładowanie...

Tanie loty do Kenii

już od

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Polska Kenia

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Polska Kenia

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Kenia

Przewodnik po lotach Kenia

Bilety lotnicze do Kenii - dzikość i magia Afryki

Tanie loty do Kenii - historia kraju


Kenia to jedno z popularniejszych państw położone we wschodniej Afryce, nad wybrzeżem Oceanu Indyjskiego. Jak każde państwo afrykańskie, również Kenia powiązana jest z historią kolonializmu. Pierwsi Kenię osiedlili Portugalczycy, którzy potem zostali wyparci przez Arabów. Potem Kenia była kontrolowana przez Brytyjczyków, a po dekolonizacji pierwszą konstytucję Kenii uchwalono w 1963. Dzisiaj Kenia jest państwem o ustroju republiki, a jej pozytywne zwroty ku demokracji oraz wiele atrakcji turystycznych, sprawiają, że staje się częstym kierunkiem wycieczek wielu turystów, tym bardziej że tanie loty do Kenii potrafią naprawdę kusić cenami. Do Kenii polecimy już za 1072 zł.

 

Tanie loty do Kenii - linie lotnicze 

Poniżej przedstawiamy listę polskich miast, z których można kupić tanie loty do Kenii.

Tanie loty Katowice Kenia
Tanie loty Warszawa Kenia

 


Tanie loty do Kenii - przydatne informacje


Kenia jest dobrze skomunikowana z Europą, Azją i innymi państwami afrykańskimi. Jednym z większych portów jest lotnisko znajdujące się 5 km od stolicy kraju - Nairobi. Tanie loty do Kenii pozwolą także turystom zobaczyć port Hola, Kalokol, czy Lodwal.

Przy lotach do Kenii musimy pamiętać o obowiązkowych szczepieniach. Turyści, którzy nie wybierają się w inne rejony Afryki nie muszą się szczepić przeciw żółtej febrze. Jeśli jednak chcą przekroczyć inne, afrykańskie granice, muszą takie szczepienie wykonać. Zaleca się także szczepienia antymalaryczne oraz szczepienia przeciw wściekliźnie.

Ambasada Polski w Nairobi i konsulat w Mombasie:

Z wymianą walut na szylingi kenijskie nie ma właściwie żadnych problemów, a wszelkiej pomocy zawsze udzieli ambasada RP w Nairobi czynna pod numerem 00254 20572811 lub polski konsulat w Mombasie, tel. 25441228916/ 227 127. 

 

Tanie loty do Kenii - linie lotnicze:

Tanie loty Air France Kenia
Tanie loty British Airways Kenia
Tanie loty Emirates Kenia
Tanie loty Ethiopian Airlines Kenia
Tanie loty KLM Kenia
Tanie loty Kenya Airways Kenia
Tanie loty Lufthansa Kenia
Tanie loty LOT Kenia
Tanie loty Swiss Kenia
Tanie loty Austrian Airlines Kenia
Tanie loty QATAR AIRWAYS Kenia
Tanie loty Brussels Airlines Kenia
Tanie loty Turkish Airlines Kenia

 

 


Tanie loty do Kenii - atrakcje


To, co zachwyca w Kenii to przede wszystkim jej różnorodność. Z jednej strony można spędzać czas w luksusowych hotelach, a z drugiej udawać się na wycieczki to całkowicie innego, dzikiego świata. Tanie loty do Kenii, to okazja do zwiedzenia prawdziwego, afrykańskiego buszu. Większość biur podróży oferuje wycieczki safari, a często są to wycieczki do parków narodowych. W trakcie takich wyjazdów można zobaczyć dzikie zwierzęta, które zwykle można oglądać wyłącznie w zoo. Podróż do Kenii to również możliwość zapoznania się z niezwykle smaczną i aromatyczną kuchnią kenijską, pełną egzotycznych owoców i afrykańskich przypraw. Odkrywanie takich niezwykłych miejsc jest możliwe z FRU.pl, kupuj z nami tanie loty do Kenii.


Tanie loty do Kenii - gdzie szukać okazji?


Wiele możliwości wyszukiwania tanich biletów lotniczych, daje podróżnikom wyszukiwarka lotów fru.pl. Szybko i sprawnie można odnaleźć na fru.pl loty do wymarzonych zakątków, a bilety lotnicze Kenia są tego doskonałym przykładem. Dzięki temu serwisowi, nawet Afryka nie wydaje się być już tak bardzo odległa - to zwiedzanie za niską cenę i opcje, o których marzy każdy turysta. Pamiętaj, tanie loty do Kenii, tylko z FRU.pl!