X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Kijów

już od 388 zł
26 cze 03 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Polska Kijów

Bilety lotnicze LOT Polska Kijów

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
03 lip (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Kijów
09 lip (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
03 lip (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Kijów
10 lip (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
03 lip (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Kijów
20 lip (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
03 lip (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Kijów
22 lip (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
07 lip (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Kijów
17 lip (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Kijów

Przewodnik po lotach LOT Kijów

Co trzeba wiedzieć przed pierwszym lotem linią LOT Polish Airlines do Kijów?

Jeśli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią LOT Polish Airlines do Kijów, ale w ogóle, zdenerwowanie będzie czymś zrozumiałym. Zastanawiamy się, czy wszystko dobrze przygotowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co musimy robić, gdy już będziemy na lotnisku.

Kupiliśmy zarezerwowany lot linią LOT Polish Airlines do Kijów i co dalej?

Przejrzeliśmy różne propozycje i w końcu udało nam się znaleźć lot linią LOT Polish Airlines do Kijów. Co więcej, wyszukaliśmy nawet taką propozycję, która pasowała nam cenowo. Zamówiliśmy bilet, wypisujemy niezbędne miejsca i już czekamy, aby na własnej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią LOT Polish Airlines do Kijów. I choć podniecenie jest spore i roznosi nas radość, to jednocześnie w naszej głowie pojawiają się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieć dokąd iść, kiedy, jak wszystko załatwić aby było akuratnie? A może zrobimy coś źle w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeśli tylko poznamy się z podstawowymi informacjami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Szukajmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszy przelot powinniśmy znaleźć taką trasę, żeby trwała ona możliwie jak najkrócej i miała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią LOT Polish Airlines do Kijów najkrótszy czas przelotu to . Wówczas niezbyt się będziemy denerwować, że coś pomylimy przez co nie zdążymy na kolejny samolot. W dodatku trzeba zobaczyć co konkretnie oferują nam tanie loty linią LOT Polish Airlines do Kijów, czy będziemy mogli liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy mieli możliwość posłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś magazynu. A przede wszystkim, powinniśmy się dowiedzieć, czego możemy oczekiwać w czasie lotu do Kijów.

Co musi wiedzieć każdy pasażer

Warto wejść na stronę linii lotniczych oraz sprawdzić, jak kolejno będą przedstawiały się czynności, które powinny być przeprowadzone, kiedy zgodziliśmy się na lot linią LOT Polish Airlines. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów trzeba zobaczyć, do której bramki musimy się udać w celu odbycia odprawy. Tam też będziemy musieli okazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a następnie przejść przez właściwy rękaw prosto do samolotu, lub przejść do autobusu, który nas pod ten samolot podwiezie. Gdy będziemy już w samolocie linią LOT Polish Airlines do Kijów, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, zostaniemy dokładnie poinstruowani jak trzeba zapiąć pasy oraz jak w razie potrzeby należy używać maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty LOT Polish Airlines do Kijów, to istnieje możliwość, że będziemy mogli robić zakupy w barku. Przed lądowaniem będziemy poproszeni o powrót na miejsce i zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mogli wysiąść, aby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową i wyruszyć w dalszą podróż.

Trzeba się upewnić jak prezentują się procedury w czasie lotu, ponieważ wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, musimy sprawdzić jakie linie lotnicze latają na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależeć, czy później zdecydujemy się ponownie wybrać ten środek przewozu.