X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Kijów

już od 681 zł
26 cze 03 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Lufthansa

Polska Kijów

Bilety lotnicze Lufthansa Polska Kijów

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
05 paź (sob)
Lufthansa
Kijów
16 paź (śro)
Lufthansa
Gdańsk
08 paź (wto)
Lufthansa
Kijów
16 paź (śro)
Lufthansa
Gdańsk
23 paź (śro)
Lufthansa
Kijów
07 lis (czw)
Lufthansa
Gdańsk
25 paź (pią)
Lufthansa
Kijów
07 lis (czw)
Lufthansa
Gdańsk
26 paź (sob)
Lufthansa
Kijów
07 lis (czw)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Kijów

Przewodnik po lotach Lufthansa Kijów

Co trzeba wiedzieć przed pierwszym lotem linią Lufthansa do Kijów?

Jeśli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Lufthansa do Kijów, ale w ogóle, stres będzie czymś zrozumiałym. Zastanawiamy się, czy wszystko odpowiednio zorganizowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co musimy zrobić, gdy już znajdziemy się na lotnisku.

Mamy wybrany lot linią Lufthansa do Kijów i co dalej?

Obejrzeliśmy przeróżne propozycje i nareszcie udało nam się znaleźć lot linią Lufthansa do Kijów. Dodatkowo, znaleźliśmy również taką propozycję, która odpowiadała nam kwotą. Rezerwowaliśmy bilet, wypełniamy konieczne pola i już czekamy, aby na własnej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Lufthansa do Kijów. I chociaż podniecenie jest spore i rozpiera nas radość, to jednocześnie w naszej głowie pojawiają się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieć w jakie miejsce iść, kiedy, jak wszystko załatwić by było tanio i dobrze? A być może zrobimy coś źle w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeżeli tylko zapoznamy się z podstawowymi wiadomościami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się bać.

Szukajmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszy przelot powinniśmy znaleźć taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej i miała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Lufthansa do Kijów najkrótszy czas podróży to . Wówczas niezbyt się będziemy stresować, że coś pomieszamy i nie dotrzemy na kolejny samolot. Dodatkowo trzeba zobaczyć co ostatecznie proponują nam tanie loty linią Lufthansa do Kijów, czy będziemy mieli szansę liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy mieli okazję wysłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś magazynu. A ogólnie, musimy się dowiadywać, czego można oczekiwać w czasie przelotu do Kijów.

Czego powinien dowiedzieć się każdy pasażer

Warto zajrzeć na stronę przewoźnika i zobaczyć, jak kolejno będą przedstawiały się czynności, które muszą być przeprowadzone, jeśli zgodziliśmy się na lot linią Lufthansa. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów musimy sprawdzić, do której bramki mamy się udać w celu odbycia odprawy. Tam również będziemy musieli okazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przejść przez właściwy rękaw bezpośrednio do samolotu, lub zejść do autobusu, który nas pod ten samolot zawiezie. Kiedy będziemy już w samolocie linią Lufthansa do Kijów, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, będziemy dokładnie poinstruowani jak należy zapiąć pasy i jak w razie potrzeby trzeba użyć maski tlenowej. Jeżeli zgodziliśmy się na tanie loty Lufthansa do Kijów, to jest szansa, że będziemy mieli okazję robić zakupy w barku. Przed wylądowaniem zostaniemy poproszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi zostaną otwarte i będziemy mogli wysiąść, żeby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową oraz ruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się dowiedzieć w jaki sposób prezentują się procedury w czasie lotu, ponieważ wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, musimy sprawdzić jacy przewodnicy przemieszczają się na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy w przyszłości zdecydujemy się znowu wykorzystać ten środek transportu.