X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Kingston

już od 3369 zł
23 gru 30 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Polska Kingston

Bilety lotnicze LOT Polska Kingston

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
17 lut (nie)
LOT
Kingston
24 lut (nie)
Air Canada
Wrocław
18 lut (pon)
Lufthansa
Kingston
03 mar (nie)
Air Canada
Wrocław
21 lut (czw)
Lufthansa
Kingston
03 mar (nie)
Air Canada
Wrocław
18 lut (pon)
Lufthansa
Kingston
27 lut (śro)
Air Canada
Wrocław
21 lut (czw)
Lufthansa
Kingston
27 lut (śro)
Air Canada
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Kingston

Przewodnik po lotach LOT Kingston

Kingston ‒ tanie loty LOT Polish Airlines

Rozpocznij podróż do Kingston dzięki LOT Polish Airlines. Kupowanie lotów na FRU.PL jest banalnie łatwe. Wybierasz kierunek, termin wyjazdu i liczbę pasażerów, a wszystko inne zrobi za Ciebie wyszukiwarka. W wynikach pokażemy Ci najkorzystnijesze dostępne połączenia. Kupujesz i lecisz.

Tanie loty LOT Polish Airlines do Kingston ‒ co warto wiedzieć

Przelot do Kingston z LOT Polish Airlines trwa od . Dobrze więc zorganizować sobie lekturę lub grę. Pamiętaj jednak, żeby nie przekroczyć limitu wagi bagażu podręcznego. Polecamy bardziej czytniki niż lektury papierowe oraz gry na telefon niż planszówki.

Jeżeli chodzi o koszty, to za połączenie do Kingston LOT Polish Airlines zapłacisz od . Jeżeli wolisz zapłacić mniej, aktywuj Alarm Cenowy a potem odbieraj emaile z wiadomością o spadku cen, ewentualnie poszukaj połączeń innego przewoźnika.

Miasta wylotu

Kiedy bukować bilety?

Najkorzystniejszy moment na kupowanie lotów jest kilka miesięcy przed wylotem. To nieprawda, że w ostatniej chwili są największe obniżki. Tego rodzaju promocje prawie są nie do złapania. Wcześniejsza rezerwacja daje szansę na wygodniejsze przygotowanie się do podróży: zaplanowanie zwiedzania, zebranie informacji o transporcie i zarezerwowanie wygodniejszego pokoju w niższej cenie.

Bagaż lotniczy w LOT Polish Airlines

LOT Polish Airlines posiada, jak wszystkie linie lotnicze, 2 typy bagażu: zabierany ze sobą na pokład i nadawany do luku. Dostępność bezpłatnego bagażu zależy często od klasy rezerwacyjnej, dlatego dokładnie przeczytaj informacje podane w czasie kupowania biletu LOT Polish Airlines na serwisie.

Czy kupować ubezpieczenie turystyczne, lecąc do Kingston?

Zazwyczaj posiadając ubezpieczenie człowiek jest bardziej zrelaksowany. Dobrze wykupić ubezpieczenie zwłaszcza w 2 przypadkach ‒ gdy planuje się uprawiać sport oraz kiedy leci się z dziećmi. Zanim kupisz ubezpieczenie, przeczytaj, czy obejmuje zgubienie i niedostarczenie na czas bagażu. Są to jedne z „popularniejszych” przygód turystów.