X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Kos

już od 1075 zł
28 mar 04 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Lufthansa

Polska Kos

Bilety lotnicze Lufthansa Polska Kos

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
13 maj (pon)
Lufthansa
Kos
20 maj (pon)
Aegean Air
Warszawa
13 maj (pon)
Lufthansa
Kos
20 maj (pon)
Aegean Air
Kraków
18 maj (sob)
Lufthansa
Kos
25 maj (sob)
Brussels Airlines
Kraków
11 maj (sob)
Lufthansa
Kos
18 maj (sob)
Aegean Air
Kraków
11 maj (sob)
Lufthansa
Kos
20 maj (pon)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Kos

Przewodnik po lotach Lufthansa Kos

Kos ‒ tanie loty Lufthansa

Poleć w podróż do Kos liniami Lufthansa. Rezerwowanie lotów na FRU.PL jest łatwe. Wpisujesz trasę, datę urlopu i liczbę podróżnych, a wszystko inne zrobi automatycznie algorytm. W wynikach zobaczysz najsensowniejsze dostępne loty. Rezerwujesz i lecisz.

Tanie loty Lufthansa do Kos ‒ najważniejsze informacje

Lot do Kos z Lufthansa zajmuje co najmniej . Warto więc zorganizować dla siebie lekturę lub grę. Nie zapomnij jednak, żeby zachować limit wagi bagażu pokładowego. Polecilibyśmy bardziej czytniki niż lektury papierowe oraz aplikacje na komórkę niż planszówki.

Jeśli chodzi o ceny, to za przelot do Kos Lufthansa zapłacisz od . Jeśli chcesz zapłacić niższą kwotę, włącz Alarm Cenowy a potem odbieraj emaile z informacjami o spadku cen, ewentualnie poszukaj połączeń innego przewoźnika.

Lotniska wylotu

Kiedy bukować loty?

Najkorzystniejszy czas na kupowanie biletów jest kilkanaście tygodni przed wylotem. To bajka, że w ostatniej chwili jest najtaniej. Tego rodzaju okazje praktycznie są nie do złapania. Rezerwacja z wyprzedzeniem pozwala też na wygodniejsze przyszykowanie się do podróży: zaplanowanie zwiedzania, poszukanie informacji o komunikacji i zarezerwowanie wygodniejszego hotelu w niższej cenie.

Bagaż lotniczy w Lufthansa

Lufthansa oferuje, jak każdy przewoźnik, 2 typy bagażu: pokładowy i odprawiany. Dostępność bezpłatnego bagażu zależy czasem od klasy rezerwacyjnej, więc uważnie przeczytaj informacje podane w czasie kupowania biletu Lufthansa na stronie.

Czy wykupić ubezpieczenie podróżne, podróżując do Kos?

Co do zasady posiadając ubezpieczenie człowiek jest bardziej zrelaksowany. Warto wykupić ubezpieczenie zwłaszcza w dwóch sytuacjach: gdy planuje się uprawiać sport i gdy leci się z dziećmi. Przed zamówieniem ubezpieczenia przeczytaj, czy obejmuje zgubienie i niedostarczenie na czas bagażu. Są to jedne z częstszych problemów podróżnych.