X
Ładowanie...

Tanie loty Kowno

już od 199 zł
27 sty 03 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Kowno

Bilety lotnicze Polska Kowno

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
19 lut (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Kowno
25 lut (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
19 lut (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Kowno
26 lut (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
19 lut (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Kowno
27 lut (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
20 lut (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Kowno
25 lut (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
20 lut (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Kowno
26 lut (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kowno

Przewodnik po lotach Kowno

Loty do Kowna - najlepiej na FRU.PL! Przeszukuj przeloty dla wszystkich tras Polska-Litwa i stwórz zamówienie na tanie loty Kowno już dziś. Skonfrontuj oferty każdej z linii lotniczych a także skorzystaj z możliwości szukania lotów na Litwę w elastycznych datach +/-3 dni oraz miesięcznego kalendarza lotów.

Kowno to drugie co do wielkości miasto Litwy. Przez całe wieki wiodło prym w zakresie życia ekonomicznego, kulturalnego i naukowego kraju. Chociaż historia miasta sięga antyku, gdy było osadą założoną przez Rzymian oficjalne prawa miejskie uzyskało dopiero w średniowieczu w 1408 roku. Krzyżacy w 1384 roku postawili tu swój murowany zamek (można zwiedzać do dziś). Po rozwiązaniu Unii Polsko-Litewskiej w 1795 roku miasto zostało zdobyte przez Imperium Rosyjskie i dołączone do gubernatury wileńskiej. Obecnie pełne interesujących zabytków (zamek z XIV wieku, archikatedra śś. Piotra i Pawła z XV w., kościół św. Gertrudy, ciekawe jezukickie i bernardyńskie zespoły klasztorne idiv.) oraz przyjemnym kierunkiem na wycieczkę, szczególnie dla miłośników historii. 

Gdy planujesz przelot do Kowna należy znaleźć sposób na zmniejszenie cen. Nie zapomnij także o ubezpieczeniu dla podróżnych - jest to wydatek ledwie pięciu złotych dziennie a pozwala uniknąć zbędnych stresów w podróży. Na wszelki wypadek! Zacznij rozglądać się za kupnem biletów lotniczych w najlepszych dostępnych taryfach z wyprzedzeniem przynajmniej 2-3 miesięcy. Jest w zasadzie regułą, że im bliżej wylotu, ceny biletów lotniczych wzrastają. Najczęściej warto także rozważyć równocześnie wyjazd wraz z rezerwacją noclegu. Hotele-Kowno: przede wszystkim w wachlarzu usług FRU.PL sprawdzisz ofertę na doskonały wybór i o nawet 70% obniżone i promocyjne ceny! Najtańsze przeloty Kowno - na FRU.PL!

Instrukcja jak niezawodnie zakupić podróż do Kowna:

  1. W wyszukiwarce wybierz kierunek z którego pragniesz lecieć do Kowna:
  2. W kalendarzach wybierz daty Twojego lotu
  3. Wybierz z listy liczbę i rodzaj podróżnych
  4. Kliknij przycisk "Szukaj"!

Teraz kilka danych w temacie przelotów do Kowna. Najtaniej jest szansa się tam dostać już za 317 zł. Z Polski do Kowna przelot w jedną stronę zajmie minimum 2h 55min. Nalepsze ceny na bilety lotnicze Polska-Litwa mają w sprzedaży głównie te linie lotnicze:

Brak linii lotniczych spełniających kryteria.