X
Ładowanie...

Tanie loty British Airways Kraków

już od 79 zł
30 sie 06 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Kraków

Bilety lotnicze Polska Kraków

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Szczecin
10 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
21 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
12 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
21 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
24 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
03 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
24 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
08 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
24 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
10 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje British Airways Kraków

Przewodnik po lotach British Airways Kraków

Co należy wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią British Airways do Kraków?

Jeżeli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią British Airways do Kraków, ale w ogóle, zdenerwowanie jest czymś normalnym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co musimy robić, gdy już znajdziemy się na lotnisku.

Kupiliśmy wybrany lot linią British Airways do Kraków i co dalej?

Przejrzeliśmy przeróżne propozycje i w końcu udało nam się znaleźć lot linią British Airways do Kraków. Dodatkowo, znaleźliśmy również taką ofertę, która pasowała nam kwotą. Zamówiliśmy bilet, wypełniamy niezbędne miejsca i już się nie możemy doczekać, żeby na swojej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią British Airways do Kraków. I chociaż ekscytacja jest ogromna i roznosi nas radość, to jednocześnie w naszej głowie pojawiają się obawy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieli gdzie iść, w którym momencie, jak wszystko zorganizować by było dobrze? A być może wykonamy coś nie tak w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeżeli tylko zapoznamy się z najważniejszymi wiadomościami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się bać.

Szukajmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszy przelot powinniśmy znaleźć taką trasę, aby trwała ona możliwie jak najkrócej oraz miała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią British Airways do Kraków najkrótszy czas przelotu to . Wtedy mniej się będziemy denerwować, że coś pomylimy przez co nie dotrzemy na następny lot. Dodatkowo warto sprawdzić co konkretnie proponują nam tanie loty linią British Airways do Kraków, czy będziemy mieli szansę liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy mieli możliwość wysłuchania muzyki, lub przejrzenia jakiegoś czasopisma. A przede wszystkim, powinniśmy się dowiedzieć, czego można się spodziewać w czasie przelotu do Kraków.

Czego musi dowiedzieć się każdy pasażer

Warto zajrzeć na stronę przewoźnika oraz sprawdzić, jak po kolei będą wyglądały czynności, które muszą być wykonane, kiedy zdecydowaliśmy się na lot linią British Airways. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów musimy sprawdzić, do jakiej bramki mamy się skierować w celu odbycia odprawy. Tam również będziemy musieli pokazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a potem przedostać się przez specjalny rękaw bezpośrednio do samolotu, lub przejść do busu, który nas pod ten samolot zawiezie. Gdy znajdziemy się już w samolocie linią British Airways do Kraków, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, zostaniemy konkretnie powiadomieni jak trzeba zapinać pasy i jak w razie czego należy używać maski tlenowej. Jeśli zdecydowaliśmy się na tanie loty British Airways do Kraków, to jest szansa, że będziemy mieli okazję robić zakupy w barku. Przed lądowaniem zostaniemy poproszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a kiedy samolot zatrzyma się, drzwi zostaną otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, aby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową i wyruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się dowiedzieć w jaki sposób wyglądają procedury podczas lotu, bo wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, powinniśmy sprawdzić jakie linie lotnicze latają na interesującej nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależało, czy później zdecydujemy się znowu wykorzystać ten środek przewozu.