X
Ładowanie...

Tanie loty KLM Kraków

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Loty KLM Kraków

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty KLM

Polska Kraków

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze KLM Polska Kraków

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje KLM Kraków

Przewodnik po lotach KLM Kraków

Kraków ‒ tanie loty KLM

Rusz w podróż do Kraków dzięki KLM. Bukowanie lotów na naszej stronie jest dziecinnie łatwe. Wpisujesz miejsce, datę podróży oraz liczbę podróżnych, a wszystko inne zrobi w Twoim imieniu wyszukiwarka. W rezultatach pokażemy Ci najsensowniejsze możliwe połączenia. Rezerwujesz i masz.

Tanie loty KLM do Kraków ‒ podstawowe informacje

Lot do Kraków linią KLM trwa od . Warto więc wziąć sobie lekturę lub grę. Nie zapomnij tylko, by zachować limit wagi bagażu kabinowego. Polecilibyśmy raczej ebooki niż książki papierowe oraz gry na komórkę niż gry planszowe.

Jeśli chodzi o ceny, to za lot do Kraków KLM zapłacisz od . Jeśli chcesz zapłacić mniej, załóż sobie Alarm Cenowy a potem czekaj na spadki cen, ewentualnie poszukaj lotów innego operatora.

Skąd lecieć?

Kiedy rezerwować loty?

Najkorzystniejszy czas na kupowanie lotów jest 3 miesiące przed podróżą. To mit, że na ostatnią chwilę są najlepsze promocje. Tego rodzaju promocje prawie są nie do złapania. Rezerwacja z wyprzedzeniem daje szansę na wygodniejsze przyszykowanie się do lotu: zaplanowanie zwiedzania, zebranie wiadomości o komunikacji i zabukowanie wygodniejszego pokoju w korzystniejszej cenie.

Bagaż lotniczy w KLM

KLM oferuje, jak każda linia lotnicza, 2 rodzaje bagażu: zabierany ze sobą do kabiny pasażerskiej i odprawiany. Rozmiar bezpłatnego bagażu zależy czasem od klasy rezerwacyjnej, dlatego dokładnie zapoznaj się z informacjami podanymi w trakcie kupowania lotu KLM na serwisie.

Czy kupować ubezpieczenie podróżne, lecąc do Kraków?

Z reguły z ubezpieczeniem podróżny jest bardziej zrelaksowany. Dobrze wykupić ubezpieczenie zwłaszcza w 2 przypadkach ‒ kiedy planuje się uprawiać sport i kiedy leci się z rodziną. Przed zamówieniem polisy przeczytaj, czy reguluje kwestie zaginięcia i opóźnienia bagażu. Są to jedne z częstszych problemów turystów.