X
Ładowanie...

Tanie loty Austrian Airlines Kuala Lumpur

już od 2308 zł
24 sty 31 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Kuala Lumpur

Bilety lotnicze Polska Kuala Lumpur

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
25 lut (pon)
LOT
Kuala Lumpur
06 mar (śro)
Jetstar Asia
Warszawa
18 mar (pon)
LOT
Kuala Lumpur
07 kwi (nie)
Jetstar Asia
Warszawa
18 mar (pon)
LOT
Kuala Lumpur
09 kwi (wto)
Jetstar Asia
Warszawa
18 mar (pon)
LOT
Kuala Lumpur
10 kwi (śro)
Jetstar Asia
Warszawa
19 mar (wto)
LOT
Kuala Lumpur
07 kwi (nie)
Jetstar Asia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Austrian Airlines Kuala Lumpur

Przewodnik po lotach Austrian Airlines Kuala Lumpur

Co należy wiedzieć przed pierwszym lotem linią Austrian Airlines do Kuala Lumpur?

Jeśli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Austrian Airlines do Kuala Lumpur, ale w ogóle, zdenerwowanie będzie czymś zrozumiałym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co powinniśmy zrobić, gdy już znajdziemy się na lotnisku.

Mamy wybrany lot linią Austrian Airlines do Kuala Lumpur i co później?

Przejrzeliśmy różne oferty i w końcu udało nam się znaleźć lot linią Austrian Airlines do Kuala Lumpur. Co więcej, znaleźliśmy również taką propozycję, która pasowała nam kwotą. Rezerwowaliśmy bilet, wypisujemy niezbędne miejsca i już czekamy, żeby na swojej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią Austrian Airlines do Kuala Lumpur. I chociaż podniecenie jest spore i rozpiera nas radość, to jednocześnie w naszej głowie pojawiają się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieli dokąd iść, kiedy, jak wszystko zorganizować aby było akuratnie? A być może wykonamy coś źle w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeśli tylko zapoznamy się z podstawowymi wiadomościami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się bać.

Poszukujmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszy przelot musimy znaleźć taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej i miała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Austrian Airlines do Kuala Lumpur najkrótszy czas przelotu to . Wówczas niezbyt się będziemy stresować, że coś pomieszamy przez co nie dotrzemy na następny lot. Dodatkowo warto sprawdzić co konkretnie proponują nam tanie loty linią Austrian Airlines do Kuala Lumpur, czy będziemy mieli szansę liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy mieli okazję wysłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś magazynu. A przede wszystkim, powinniśmy się dowiedzieć, czego można oczekiwać podczas lotu do Kuala Lumpur.

Czego musi dowiedzieć się każdy pasażer

Trzeba zajrzeć na stronę linii lotniczych oraz zobaczyć, jak kolejno będą przedstawiały się czynności, które muszą być przeprowadzone, kiedy zgodziliśmy się na lot linią Austrian Airlines. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów musimy zobaczyć, do jakiej bramki musimy się skierować w celu odbycia odprawy. Tam też będziemy musieli pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przejść przez właściwy rękaw prosto do samolotu, lub przejść do autobusu, który nas pod ten samolot zawiezie. Gdy będziemy już w samolocie linią Austrian Airlines do Kuala Lumpur, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, będziemy dokładnie poinstruowani jak należy zapinać pasy i jak w razie potrzeby trzeba używać maski tlenowej. Jeżeli zgodziliśmy się na tanie loty Austrian Airlines do Kuala Lumpur, to jest szansa, że będziemy mogli robić zakupy w barku. Przed wylądowaniem zostaniemy poproszeni o powrót na miejsce oraz zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mogli wysiąść, żeby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową oraz wyruszyć w dalszą podróż.

Trzeba się upewnić w jaki sposób wyglądają procedury podczas lotu, ponieważ wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, powinniśmy zobaczyć jacy przewodnicy latają na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależeć, czy później zdecydujemy się znowu wykorzystać ten środek przewozu.