X
Ładowanie...

Tanie loty Finnair Kuala Lumpur

już od 2485 zł
24 sty 31 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Finnair

Polska Kuala Lumpur

Bilety lotnicze Finnair Polska Kuala Lumpur

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
12 cze (śro)
Finnair
Kuala Lumpur
19 cze (śro)
Finnair
Warszawa
12 cze (śro)
Finnair
Kuala Lumpur
20 cze (czw)
Finnair
Warszawa
12 cze (śro)
Finnair
Kuala Lumpur
21 cze (pią)
Finnair
Warszawa
12 cze (śro)
Finnair
Kuala Lumpur
22 cze (sob)
Finnair
Warszawa
12 cze (śro)
Finnair
Kuala Lumpur
23 cze (nie)
Finnair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Finnair Kuala Lumpur

Przewodnik po lotach Finnair Kuala Lumpur

Kuala Lumpur ‒ tanie loty Finnair

Poleć w podróż do Kuala Lumpur liniami Finnair. Kupowanie biletów lotniczych na FRU.PL jest dziecinnie łatwe. Wpisujesz miejsce, termin podróży i liczbę pasażerów, a wszystko inne zrobi błyszkawicznie wyszukiwarka. W rezultatach pokażemy Ci najsensowniejsze dostępne loty. Kupujesz i masz.

Tanie loty Finnair do Kuala Lumpur ‒ podstawowe informacje

Lot do Kuala Lumpur linią Finnair zajmuje od . Dobrze więc zorganizować dla siebie lekturę lub grę. Pamiętaj jednak, aby nie przekroczyć limitu wagi bagażu zabieranego na pokład. Polecamy bardziej czytniki niż książki papierowe oraz aplikacje na telefon niż planszówki.

Jeśli chodzi o ceny, to za przelot do Kuala Lumpur Finnair zapłacisz od . Jeśli chcesz zapłacić niższą kwotę, aktywuj Alarm Cenowy a potem odbieraj maile z wiadomością o spadku cen albo poszukaj ofert innego przewoźnika.

Skąd lecieć?

Kiedy rezerwować loty?

Najkorzystniejszy moment na poszukiwanie biletów jest 3 miesiące przed wylotem. To nieprawda, że w „last minute” jest najtaniej. Tego rodzaju okazje prawie są nie do złapania. Rezerwacja z wyprzedzeniem daje szansę na lepsze przygotowanie się do podróży: zaplanowanie zwiedzania, zebranie informacji o komunikacji i znalezienie wygodniejszego hotelu w niższej cenie.

Bagaż lotniczy w Finnair

Finnair posiada, jak każdy przewoźnik, dwa rodzaje bagażu: kabinowy i rejestrowany. Rozmiar bezpłatnego bagażu zależy czasem od klasy lotu, więc uważnie zapoznaj się z informacjami podanymi w trakcie kupowania biletu Finnair na stronie.

Czy wykupić ubezpieczenie podróżne, podróżując do Kuala Lumpur?

Zazwyczaj z ubezpieczeniem podróżny jest bardziej zrelaksowany. Warto zastanowić się nad nim szczególnie w dwóch przypadkach ‒ kiedy planuje się uprawiać sport oraz kiedy leci się z rodziną. Zanim kupisz polisę, sprawdź, czy obejmuje zgubienie i niedostarczenie na czas bagażu. Są to jedne z częstszych przygód turystów.