X
Ładowanie...

Tanie loty Swiss Kuala Lumpur

już od 4440 zł
24 sty 31 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Swiss

Polska Kuala Lumpur

Bilety lotnicze Swiss Polska Kuala Lumpur

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
03 lip (śro)
Swiss
Kuala Lumpur
17 lip (śro)
Swiss
Warszawa
23 sty (śro)
Swiss
Kuala Lumpur
01 mar (pią)
Swiss
Warszawa
23 sty (śro)
Swiss
Kuala Lumpur
30 sty (śro)
Swiss
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Swiss Kuala Lumpur

Przewodnik po lotach Swiss Kuala Lumpur

Kuala Lumpur ‒ tanie loty Swiss International Air Lines

Rusz w podróż do Kuala Lumpur liniami Swiss International Air Lines. Rezerwowanie lotów na FRU.PL jest banalnie proste. Wpisujesz trasę, datę podróży i liczbę pasażerów, a resztę robi automatycznie algorytm. W rezultatach zobaczysz najsensowniejsze możliwe loty. Rezerwujesz i masz.

Tanie loty Swiss International Air Lines do Kuala Lumpur ‒ najważniejsze informacje

Przelot do Kuala Lumpur linią Swiss International Air Lines trwa co najmniej . Warto więc wziąć lekturę lub grę. Nie zapomnij jednak, żeby zachować limit wagi bagażu pokładowego. Polecilibyśmy bardziej czytniki niż książki oraz gry na telefon niż planszówki.

Jeśli chodzi o koszty, to za przelot do Kuala Lumpur Swiss International Air Lines zapłacisz od . Jeżeli chcesz zapłacić mniej, aktywuj Alarm Cenowy a potem odbieraj maile z wiadomością o spadku cen, ewentualnie poszukaj połączeń innego operatora.

Skąd lecieć?

Najkorzystniejszy czas na kupowanie lotów

Najkorzystniejszy moment na poszukiwanie biletów jest kilkanaście tygodni przed wylotem. To nieprawda, że na ostatnią chwilę są najniższe ceny. Tego rodzaju okazje praktycznie są nie do złapania. Wcześniejsza rezerwacja pozwala też na wygodniejsze przyszykowanie się do podróży: zaplanowanie zwiedzania, zebranie wiadomości o transporcie i zarezerwowanie wygodniejszego pokoju w niższej cenie.

Bagaż lotniczy w Swiss International Air Lines

Swiss International Air Lines posiada, jak każdy przewoźnik, dwa typy bagażu: pokładowy i rejestrowany. Rozmiar bezpłatnego bagażu zależy często od klasy rezerwacyjnej, dlatego uważnie zapoznaj się z informacjami podanymi w czasie rezerwowania biletu Swiss International Air Lines na stronie.

Czy wykupić ubezpieczenie podróżne, podróżując do Kuala Lumpur?

Z reguły posiadając ubezpieczenie człowiek jest bardziej zrelaksowany. Warto zastanowić się nad nim szczególnie w dwóch sytuacjach: gdy planuje się aktywnie spędzać wakacje i kiedy podróżuje się z dziećmi. Zanim zamówisz polisę, sprawdź, czy obejmuje zaginięcie i niedostarczenie na czas bagażu. Są to jedne z „popularniejszych” problemów podczas wakacji.