X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Langkawi

już od 4912 zł
27 sty 03 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Polska Langkawi

Bilety lotnicze LOT Polska Langkawi

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
01 kwi (pon)
LOT
Langkawi
14 kwi (nie)
Malaysia Airlines
Warszawa
02 kwi (wto)
LOT
Langkawi
12 kwi (pią)
Malaysia Airlines
Warszawa
02 kwi (wto)
LOT
Langkawi
14 kwi (nie)
Malaysia Airlines
Warszawa
01 kwi (pon)
LOT
Langkawi
16 kwi (wto)
Malaysia Airlines
Warszawa
02 kwi (wto)
LOT
Langkawi
16 kwi (wto)
Malaysia Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Langkawi

Przewodnik po lotach LOT Langkawi

Co trzeba wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią LOT Polish Airlines do Langkawi?

Jeśli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią LOT Polish Airlines do Langkawi, ale w ogóle, zdenerwowanie jest czymś normalnym. Zastanawiamy się, czy wszystko odpowiednio zorganizowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co musimy zrobić, kiedy już będziemy na lotnisku.

Mamy wybrany lot linią LOT Polish Airlines do Langkawi i co dalej?

Przejrzeliśmy przeróżne oferty i nareszcie udało nam się wybrać lot linią LOT Polish Airlines do Langkawi. Dodatkowo, wyszukaliśmy nawet taką ofertę, która odpowiadała nam kwotą. Rezerwowaliśmy bilet, wypisujemy konieczne pola i już się nie możemy doczekać, żeby na swojej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią LOT Polish Airlines do Langkawi. I chociaż ekscytacja jest ogromna i rozpiera nas radość, to jednocześnie w naszej głowie tworzą się obawy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieli dokąd iść, kiedy, jak wszystko załatwić aby było tanio i dobrze? A może zrobimy coś źle w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeżeli tylko zapoznamy się z podstawowymi wiadomościami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się bać.

Poszukujmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszą podróż musimy znaleźć taką trasę, aby trwała ona realnie jak najkrócej oraz posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią LOT Polish Airlines do Langkawi najkrótszy czas podróży to . Wtedy niezbyt się będziemy stresować, że coś pomylimy więc nie zdążymy na kolejny lot. W dodatku trzeba zobaczyć co ostatecznie oferują nam tanie loty linią LOT Polish Airlines do Langkawi, czy będziemy mogli liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy mieli możliwość posłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś czasopisma. A przede wszystkim, powinniśmy się dowiadywać, czego można się spodziewać podczas lotu do Langkawi.

Co powinien dowiedzieć się każdy podróżny

Trzeba wejść na stronę przewoźnika oraz sprawdzić, jak kolejno będą wyglądały czynności, które muszą być wykonane, jeśli zgodziliśmy się na lot linią LOT Polish Airlines. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów musimy zobaczyć, do jakiej bramki musimy się udać w celu przejścia przez odprawę. Tam również będziemy musieli okazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a potem przejść przez właściwy rękaw bezpośrednio do samolotu, albo przejść do busu, który nas pod ten samolot zawiezie. Kiedy będziemy już w samolocie linią LOT Polish Airlines do Langkawi, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, będziemy dokładnie powiadomieni jak trzeba zapinać pasy i jak w razie czego należy użyć maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty LOT Polish Airlines do Langkawi, to jest szansa, że będziemy mieli okazję robić zakupy w barku. Przed wylądowaniem będziemy poproszeni o powrót na miejsce i zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mogli wysiąść, żeby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową i ruszyć w dalszą podróż.

Warto się dowiedzieć jak wyglądają procedury podczas lotu, bo wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, powinniśmy zobaczyć jakie linie lotnicze przemieszczają się na interesującej nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy później zdecydujemy się znowu wykorzystać ten środek przewozu.