X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Langkawi

już od 2671 zł
28 sty 04 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Langkawi

Bilety lotnicze Polska Langkawi

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
10 maj (pią)
Turkish Airlines
Langkawi
19 maj (nie)
Turkish Airlines
Warszawa
01 gru (nie)
Turkish Airlines
Langkawi
10 gru (wto)
Turkish Airlines
Warszawa
25 sty (pią)
Singapore Airlines
Langkawi
19 lut (wto)
Singapore Airlines
Warszawa
26 sty (sob)
Singapore Airlines
Langkawi
19 lut (wto)
Singapore Airlines
Warszawa
05 maj (nie)
Singapore Airlines
Langkawi
14 maj (wto)
Singapore Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Langkawi

Przewodnik po lotach WizzAir Langkawi

Co należy wiedzieć przed pierwszym lotem linią Wizz Air do Langkawi?

Jeśli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Wizz Air do Langkawi, ale w ogóle, zdenerwowanie jest czymś zrozumiałym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co musimy robić, kiedy już będziemy na lotnisku.

Kupiliśmy zarezerwowany lot linią Wizz Air do Langkawi i co później?

Obejrzeliśmy przeróżne oferty i nareszcie udało nam się wybrać lot linią Wizz Air do Langkawi. Co więcej, wyszukaliśmy również taką ofertę, która odpowiadała nam cenowo. Rezerwowaliśmy bilet, wypełniamy konieczne miejsca i już się nie możemy doczekać, aby na swojej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Wizz Air do Langkawi. I choć ekscytacja jest ogromna i rozpiera nas radość, to równocześnie w naszej głowie pojawiają się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieć w jakie miejsce iść, w którym momencie, jak wszystko zorganizować aby było akuratnie? A być może zrobimy coś nie tak w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeśli tylko poznamy się z najważniejszymi wiadomościami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Szukajmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszy przelot musimy znaleźć taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej i posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Wizz Air do Langkawi najkrótszy czas podróży to . Wówczas niezbyt się będziemy stresować, że coś pomieszamy przez co nie zdążymy na kolejny lot. W dodatku warto zobaczyć co konkretnie oferują nam tanie loty linią Wizz Air do Langkawi, czy będziemy mieli szansę liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję posłuchania muzyki, lub przeczytania jakiegoś magazynu. A ogólnie, powinniśmy się dowiedzieć, czego można się spodziewać podczas lotu do Langkawi.

Co powinien wiedzieć każdy pasażer

Trzeba wejść na stronę przewoźnika i sprawdzić, jak kolejno będą przedstawiały się czynności, które powinny być przeprowadzone, jeśli zgodziliśmy się na lot linią Wizz Air. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów musimy zobaczyć, do której bramki mamy się skierować w celu odbycia odprawy. Tam też będziemy musieli pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a następnie przejść przez właściwy rękaw bezpośrednio do samolotu, lub zejść do autobusu, który nas pod ten samolot podwiezie. Gdy będziemy już w samolocie linią Wizz Air do Langkawi, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, zostaniemy konkretnie poinstruowani jak należy zapinać pasy oraz jak w razie potrzeby należy użyć maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty Wizz Air do Langkawi, to jest możliwość, że będziemy mieli okazję zrobić zakupy w barku. Przed wylądowaniem będziemy poproszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mogli wysiąść, żeby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową oraz ruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się dowiedzieć w jaki sposób prezentują się procedury w czasie lotu, bo wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, musimy sprawdzić jakie linie lotnicze latają na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy później zdecydujemy się ponownie wybrać ten środek przewozu.