X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Larnaca

już od 412 zł
22 lut 01 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Larnaca

Bilety lotnicze Polska Larnaca

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
04 mar (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Larnaca
08 mar (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
30 mar (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Larnaca
09 kwi (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
13 maj (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Larnaca
22 maj (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
14 maj (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Larnaca
22 maj (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
07 cze (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Larnaca
14 cze (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Larnaca

Przewodnik po lotach Ryanair Larnaca

Co trzeba wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Ryanair do Larnaca?

Jeżeli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Ryanair do Larnaca, ale w ogóle, stres jest czymś normalnym. Zastanawiamy się, czy wszystko dobrze przygotowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co musimy zrobić, kiedy już znajdziemy się na lotnisku.

Kupiliśmy wybrany lot linią Ryanair do Larnaca i co dalej?

Obejrzeliśmy przeróżne oferty i w końcu udało nam się znaleźć lot linią Ryanair do Larnaca. Dodatkowo, wyszukaliśmy nawet taką propozycję, która odpowiadała nam cenowo. Zamówiliśmy bilet, wypisujemy konieczne miejsca i już czekamy, aby na swojej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Ryanair do Larnaca. I choć podniecenie jest spore i roznosi nas radość, to równocześnie w naszej głowie pojawiają się strachy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieć gdzie iść, kiedy, jak wszystko załatwić aby było tanio i dobrze? A może wykonamy coś nie tak w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeśli tylko poznamy się z najważniejszymi wiadomościami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się bać.

Szukajmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszy przelot musimy znaleźć taką trasę, aby trwała ona realnie jak najkrócej oraz miała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Ryanair do Larnaca najkrótszy czas podróży to . Wtedy niezbyt się będziemy denerwować, że coś pomieszamy przez co nie zdążymy na następny samolot. W dodatku warto sprawdzić co konkretnie proponują nam tanie loty linią Ryanair do Larnaca, czy będziemy mogli liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy mieli możliwość wysłuchania muzyki, lub przeczytania jakiegoś czasopisma. A ogólnie, powinniśmy się dowiedzieć, czego możemy oczekiwać w czasie lotu do Larnaca.

Co musi dowiedzieć się każdy pasażer

Warto wejść na stronę przewoźnika i sprawdzić, jak po kolei będą przedstawiały się czynności, które muszą być przeprowadzone, kiedy zdecydowaliśmy się na lot linią Ryanair. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów musimy sprawdzić, do jakiej bramki mamy się skierować w celu przejścia przez odprawę. Tam również będziemy musieli okazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przedostać się przez specjalny rękaw prosto do samolotu, lub przejść do busu, który nas pod ten samolot zawiezie. Kiedy będziemy już w samolocie linią Ryanair do Larnaca, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, będziemy dokładnie poinstruowani jak trzeba zapinać pasy i jak w razie czego trzeba użyć maski tlenowej. Jeżeli zgodziliśmy się na tanie loty Ryanair do Larnaca, to jest możliwość, że będziemy mieli okazję zrobić zakupy w barku. Przed wylądowaniem zostaniemy poproszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a kiedy samolot wyhamuje, drzwi zostaną otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, żeby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową oraz wyruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się dowiedzieć w jaki sposób wyglądają procedury podczas lotu, ponieważ wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy zobaczyć jacy przewodnicy przemieszczają się na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależało, czy później zdecydujemy się znowu wybrać ten środek transportu.