gs
X
Ładowanie...

Tanie loty SAS Larnaca

już od 2254 zł
01 paź 08 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty SAS

Polska Larnaca

Bilety lotnicze SAS Polska Larnaca

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
03 gru (pon)
SAS
Larnaca
17 gru (pon)
Aegean Air
Gdańsk
18 sty (pią)
SAS
Larnaca
27 sty (nie)
Aegean Air
Gdańsk
22 mar (pią)
SAS
Larnaca
28 mar (czw)
Aegean Air
Gdańsk
22 mar (pią)
SAS
Larnaca
01 kwi (pon)
Aegean Air
Gdańsk
29 mar (pią)
SAS
Larnaca
11 kwi (czw)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje SAS Larnaca

Przewodnik po lotach SAS Larnaca

Larnaca ‒ tanie loty Scandinavian Airlines

Poleć w podróż do Larnaca z Scandinavian Airlines. Rezerwowanie lotów na naszej stronie jest łatwe. Wybierasz kierunek, termin wyjazdu i liczbę podróżnych, a wszystko inne robi za Ciebie algorytm. W wynikach zobaczysz najwygodniejsze i najtańsze możliwe loty. Rezerwujesz i masz.

Tanie loty Scandinavian Airlines do Larnaca ‒ podstawowe informacje

Lot do Larnaca z Scandinavian Airlines trwa przynajmniej . Warto więc wziąć dla siebie lekturę lub grę. Nie zapomnij jednak, by zachować limit wagi bagażu pokładowego. Polecamy bardziej ebooki niż lektury papierowe oraz aplikacje na telefon niż gry planszowe.

Jeśli chodzi o ceny, to za przelot do Larnaca Scandinavian Airlines zapłacisz od . Jeśli chcesz zapłacić mniej, załóż sobie Alarm Cenowy i odbieraj emaile z informacjami o spadku cen albo poszukaj ofert innego operatora.

Skąd lecieć?

Najkorzystniejszy czas na bukowanie lotów

Najkorzystniejszy czas na poszukiwanie lotów jest 3 miesiące przed wylotem. To bajka, że na ostatnią chwilę jest najtaniej. Takie okazje prawie się nie zdarzają. Rezerwacja z wyprzedzeniem daje szansę na lepsze przyszykowanie się do lotu: zaplanowanie zwiedzania, poszukanie informacji o transporcie i znalezienie wygodniejszego pokoju w niższej cenie.

Bagaż lotniczy w Scandinavian Airlines

Scandinavian Airlines posiada, jak wszystkie linie lotnicze, dwa typy bagażu: pokładowy i rejestrowany. Dostępność bezpłatnego bagażu zależy często od klasy rezerwacyjnej, więc dokładnie przeczytaj informacje podane w czasie kupowania biletu Scandinavian Airlines na serwisie.

Czy kupować ubezpieczenie podróżne, podróżując do Larnaca?

Zazwyczaj z ubezpieczeniem człowiek jest spokojniejszy. Dobrze pomyśleć o nim zwłaszcza w 2 przypadkach ‒ gdy planuje się uprawiać sport oraz kiedy podróżuje się z dziećmi. Zanim zamówisz ubezpieczenie, przeczytaj, czy reguluje kwestie zgubienia i niedostarczenia na czas bagażu. Są to jedne z częstszych przygód turystów.