X
Ładowanie...

Tanie loty Air Baltic Lima

już od 3107 zł
24 sty 31 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Lima

Bilety lotnicze Polska Lima

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
06 wrz (pią)
United Airlines
Lima
23 wrz (pon)
United Airlines
Kraków
05 kwi (pią)
United Airlines
Lima
18 kwi (czw)
United Airlines
Kraków
06 kwi (sob)
United Airlines
Lima
18 kwi (czw)
United Airlines
Kraków
04 kwi (czw)
United Airlines
Lima
18 kwi (czw)
United Airlines
Kraków
04 wrz (śro)
United Airlines
Lima
23 wrz (pon)
United Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air Baltic Lima

Przewodnik po lotach Air Baltic Lima

Co należy wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Air Baltic do Lima?

Jeżeli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Air Baltic do Lima, ale w ogóle, stres jest czymś normalnym. Myślimy, czy wszystko dobrze przygotowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co musimy robić, kiedy już będziemy na lotnisku.

Kupiliśmy wybrany lot linią Air Baltic do Lima i co dalej?

Obejrzeliśmy przeróżne propozycje i w końcu udało nam się znaleźć lot linią Air Baltic do Lima. Co więcej, wyszukaliśmy nawet taką ofertę, która pasowała nam kwotą. Zamówiliśmy bilet, wypisujemy konieczne pola i już się nie możemy doczekać, żeby na własnej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią Air Baltic do Lima. I choć ekscytacja jest ogromna i roznosi nas radość, to jednocześnie w naszej głowie tworzą się obawy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieli gdzie iść, kiedy, jak wszystko zorganizować aby było tanio i dobrze? A może wykonamy coś nie tak w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeżeli tylko poznamy się z podstawowymi informacjami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Poszukujmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszą podróż powinniśmy wybrać taką trasę, żeby trwała ona możliwie jak najkrócej oraz miała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Air Baltic do Lima najkrótszy czas podróży to . Wtedy niezbyt się będziemy stresować, że coś pomieszamy więc nie zdążymy na kolejny samolot. W dodatku trzeba sprawdzić co konkretnie oferują nam tanie loty linią Air Baltic do Lima, czy będziemy mieli szansę liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy posiadali możliwość posłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś magazynu. A przede wszystkim, powinniśmy się dowiadywać, czego możemy się spodziewać podczas przelotu do Lima.

Czego powinien dowiedzieć się każdy podróżny

Warto wejść na stronę przewoźnika i zobaczyć, jak po kolei będą przedstawiały się czynności, które powinny być przeprowadzone, kiedy zgodziliśmy się na lot linią Air Baltic. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów musimy zobaczyć, do jakiej bramki mamy się udać w celu odbycia odprawy. Tam również będziemy zobowiązani okazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a następnie przejść przez właściwy rękaw bezpośrednio do samolotu, albo przejść do autobusu, który nas pod ten samolot zawiezie. Kiedy znajdziemy się już w samolocie linią Air Baltic do Lima, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, zostaniemy konkretnie poinstruowani jak należy zapiąć pasy i jak w razie potrzeby trzeba używać maski tlenowej. Jeżeli zgodziliśmy się na tanie loty Air Baltic do Lima, to istnieje możliwość, że będziemy mieli okazję robić zakupy w barku. Przed wylądowaniem będziemy proszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, aby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową oraz wyruszyć w dalszą drogę.

Warto się upewnić w jaki sposób wyglądają procedury w czasie lotu, ponieważ wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy sprawdzić jacy przewodnicy latają na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależeć, czy później zdecydujemy się ponownie wybrać ten środek transportu.