X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Lizbona

już od 161 zł
16 sie 23 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Polska Lizbona

Bilety lotnicze Ryanair Polska Lizbona

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
31 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Lizbona
10 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
10 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Lizbona
24 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
17 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Lizbona
24 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
17 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Lizbona
20 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
21 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Lizbona
24 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Lizbona

Przewodnik po lotach Ryanair Lizbona

Co trzeba wiedzieć przed pierwszym lotem linią Ryanair do Lizbona?

Jeżeli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Ryanair do Lizbona, ale w ogóle, stres będzie czymś normalnym. Zastanawiamy się, czy wszystko dobrze zorganizowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co powinniśmy zrobić, kiedy już będziemy na lotnisku.

Kupiliśmy wybrany lot linią Ryanair do Lizbona i co później?

Obejrzeliśmy przeróżne oferty i w końcu udało nam się znaleźć lot linią Ryanair do Lizbona. Dodatkowo, wyszukaliśmy nawet taką propozycję, która pasowała nam cenowo. Zamówiliśmy bilet, wypisujemy niezbędne pola i już się nie możemy doczekać, żeby na własnej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Ryanair do Lizbona. I chociaż ekscytacja jest ogromna i roznosi nas radość, to równocześnie w naszej głowie pojawiają się obawy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieli dokąd iść, kiedy, jak wszystko zorganizować aby było dobrze? A może zrobimy coś nie tak w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeśli tylko poznamy się z najważniejszymi informacjami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się bać.

Poszukujmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszy przelot powinniśmy znaleźć taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej oraz posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Ryanair do Lizbona najkrótszy czas podróży to . Wtedy mniej się będziemy denerwować, że coś pomylimy przez co nie dotrzemy na kolejny samolot. W dodatku trzeba zobaczyć co konkretnie proponują nam tanie loty linią Ryanair do Lizbona, czy będziemy mogli liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy mieli okazję posłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś magazynu. A ogólnie, musimy się dowiedzieć, czego możemy oczekiwać w czasie przelotu do Lizbona.

Co musi wiedzieć każdy podróżny

Warto zajrzeć na stronę linii lotniczych i sprawdzić, jak kolejno będą wyglądały czynności, które muszą być przeprowadzone, kiedy zgodziliśmy się na lot linią Ryanair. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba sprawdzić, do której bramki mamy się skierować w celu przejścia przez odprawę. Tam też będziemy zobowiązani okazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a następnie przejść przez specjalny rękaw bezpośrednio do samolotu, albo przejść do busu, który nas pod ten samolot podwiezie. Gdy będziemy już w samolocie linią Ryanair do Lizbona, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, zostaniemy dokładnie powiadomieni jak trzeba zapinać pasy i jak w razie czego należy użyć maski tlenowej. Jeżeli zdecydowaliśmy się na tanie loty Ryanair do Lizbona, to istnieje możliwość, że będziemy mogli zrobić zakupy w barku. Przed lądowaniem będziemy poproszeni o powrót na miejsce oraz zapięcie pasów, a kiedy samolot zatrzyma się, drzwi będą otwarte i będziemy mogli wysiąść, aby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową oraz ruszyć w dalszą podróż.

Trzeba się upewnić w jaki sposób wyglądają procedury podczas lotu, ponieważ wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, powinniśmy zobaczyć jacy przewodnicy przemieszczają się na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy w przyszłości zdecydujemy się ponownie wybrać ten środek przewozu.