gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Łódź

już od 10589 zł
23 paź 30 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Lufthansa

Polska Łódź

Bilety lotnicze Lufthansa Polska Łódź

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
22 paź (pon)
Lufthansa
Łódź
29 paź (pon)
Lufthansa
Poznań
22 paź (pon)
Lufthansa
Łódź
30 paź (wto)
Lufthansa
Poznań
22 paź (pon)
Lufthansa
Łódź
31 paź (śro)
Lufthansa
Poznań
22 paź (pon)
Lufthansa
Łódź
01 lis (czw)
Lufthansa
Poznań
23 paź (wto)
Lufthansa
Łódź
29 paź (pon)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Łódź

Przewodnik po lotach Lufthansa Łódź

Co trzeba wiedzieć przed pierwszym lotem linią Lufthansa do Łódź?

Jeżeli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Lufthansa do Łódź, ale w ogóle, stres będzie czymś zrozumiałym. Myślimy, czy wszystko dobrze zorganizowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co powinniśmy zrobić, kiedy już znajdziemy się na lotnisku.

Mamy zarezerwowany lot linią Lufthansa do Łódź i co dalej?

Przejrzeliśmy przeróżne propozycje i w końcu udało nam się wybrać lot linią Lufthansa do Łódź. Dodatkowo, wyszukaliśmy również taką propozycję, która odpowiadała nam cenowo. Rezerwowaliśmy bilet, wypisujemy konieczne miejsca i już czekamy, aby na swojej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Lufthansa do Łódź. I choć ekscytacja jest ogromna i rozpiera nas radość, to równocześnie w naszej głowie tworzą się obawy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieć w jakie miejsce iść, kiedy, jak wszystko zorganizować by było dobrze? A może zrobimy coś nie tak w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeżeli tylko poznamy się z podstawowymi informacjami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się bać.

Poszukujmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszy przelot powinniśmy wybrać taką trasę, aby trwała ona realnie jak najkrócej i miała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Lufthansa do Łódź najkrótszy czas przelotu to . Wtedy niezbyt się będziemy denerwować, że coś pomylimy przez co nie dotrzemy na następny lot. Dodatkowo trzeba zobaczyć co konkretnie oferują nam tanie loty linią Lufthansa do Łódź, czy będziemy mieli szansę liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy mieli możliwość posłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś magazynu. A ogólnie, musimy się dowiedzieć, czego można oczekiwać podczas lotu do Łódź.

Czego musi dowiedzieć się każdy pasażer

Trzeba wejść na stronę linii lotniczych oraz zobaczyć, jak kolejno będą wyglądały czynności, które powinny być przeprowadzone, jeśli zgodziliśmy się na lot linią Lufthansa. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba zobaczyć, do której bramki mamy się udać w celu odbycia odprawy. Tam również będziemy zobowiązani okazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a następnie przejść przez właściwy rękaw prosto do samolotu, lub przejść do autobusu, który nas pod ten samolot zawiezie. Gdy znajdziemy się już w samolocie linią Lufthansa do Łódź, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, będziemy konkretnie poinstruowani jak należy zapinać pasy i jak w razie czego należy użyć maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty Lufthansa do Łódź, to jest szansa, że będziemy mogli zrobić zakupy w barku. Przed lądowaniem będziemy poproszeni o zajęcie miejsc oraz zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mogli wysiąść, żeby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową i ruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się dowiedzieć jak prezentują się procedury w czasie lotu, ponieważ wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, musimy zobaczyć jakie linie lotnicze przemieszczają się na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależało, czy później zdecydujemy się ponownie wybrać ten środek przewozu.