X
Ładowanie...

Tanie loty do Londynu Stansted

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
22 kwi 29 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Londyn-Stansted

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Polska Londyn-Stansted

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Londyn-Stansted

Przewodnik po lotach Londyn-Stansted

Tanie loty Londyn (Stansted) - lataj z FRU.PL

Przelot zawsze z FRU.PL! Odszukaj tanie loty Stansted i zrób rezerwację na tanie bilety lotnicze. Zobacz tanich przewoźników oraz sprawdź możliwości wyszukiwarki tanich lotów do Stansted, z rozkładem na pełny tydzień.

Tanie loty Londyn (Stansted) - lotnisko

Ten położony 48 km na północny-wschód od Londynu port lotniczy, jest 4. co do wielkości lotniskiem w Wielkiej Brytanii. Obsługuje on głównie operatorów tanich linii lotniczych i jest bazą główną Ryanair na Wyspach Brytyjskich.
Parking
Lotnisko posiada duży parking, który podzielony jest na strefy, zależnie od długości czasu, na jaki planujemy zostawić samochód. Cena za długi parking (od 7 dni wzwyż), zaczyna się od 105 funtów. Możemy tutaj liczyć na dodatkowe usługi typu Meet&Greet.
Dojazd
Lotnisko jest położone w pobliżu autostrady M11. Z innych możliwości dojazdu można skorzystać ze środków transportu publicznego – pociągów Stansted Express z Londynu czy krajowych kolei, które dojeżdżają na lotnisko z największych brytyjskich miast, lub autobusów wielu firm kursujących na lotnisko.

Tanie loty Londyn (Stansted) - jak dokonać rezerwacji

Jaki jest sposób na to, aby dokonać rezerwacji na tanie loty Stansted? Żaden problem - zrobisz to w kilku prostych krokach:   

W wyszukiwarce u góry kliknij i wpisz miasto z którego chciałbyś wylecieć do Stansted:    
W kalendarzach wybierz terminy Twojego taniego lotu Stansted.   
Wskaż liczbę pasażerów do Stansted.   
Kliknij SZUKAJ!

Gdy ważne są dla Was najdogodniejsze możliwości taniego lotu Stansted, warto rezerwować z FRU.PL. Z Polski do Stansted podróż potrwa co najmniej 2 godziny. Najlepsze tanie loty Stansted, możesz kupić już za 68 zł. Linie lotnicze mające w ofercie te tanie loty Stansted to:

Tanie loty Norwegian Stansted
Tanie loty Eurowings Stansted
Tanie loty Ryanair Stansted
Tanie loty Lufthansa Stansted
Tanie loty Austrian Airlines Stansted
Tanie loty Vueling Airlines Stansted
Tanie loty WizzAir Stansted

Tanie loty Londyn (Stansted) - poradnik zakupowy

Gdy zastanawiasz się, by zakupić tanie bilety Stansted, należy rozważyć obniżenie cen. Nie jest sekretem, że na kilka dni przed datą wylotu przewoźnicy podwyższają ceny. Rozpocznij polowanie tanich lotów w korzystnych cenach lub specjalnych okazji już na długo przed wylotem - wskazane jest min. 2-miesięczne wyprzedzenie. Ważne: zadbaj o ubezpieczenie turystyczne. Daruj sobie zbędnych wypadków za tylko kilka złotych dziennie. Zazwyczaj warto ponadto wybrać podróż wraz z wykupem hotelu. Korzystając z FRU.PL, wyszukasz hotele w kraju: Wielka Brytania nawet o 70% tańsze! Centrum Rezerwacji FRU.PL, zaprasza pod 22 201 11 99 zadzwoń - doradzimy w podróży!

Tanie loty Londyn (Stansted) - pozostałe połączenia

Do Stansted zarezerwujesz również tanie loty z innych miast Polski:

Tanie loty Bydgoszcz Stansted
Tanie loty Gdańsk Stansted
Tanie loty Kraków Stansted
Tanie loty Katowice Stansted
Tanie loty Łódź Stansted
Tanie loty Lublin Stansted
Tanie loty Poznań Stansted
Tanie loty Rzeszów Stansted
Tanie loty Szczecin Stansted
Tanie loty Warszawa Stansted
Tanie loty Wrocław Stansted

 

Mając wolny czas, możesz także sprawdzić pozostałe połączenia do innych aglomeracji przylotu.

Tanie loty Londyn Boston
Tanie loty Londyn Kapsztad
Tanie loty Londyn Exeter
Tanie loty Londyn Gdańsk
Tanie loty Londyn Hurghada
Tanie loty Londyn Stambuł
Tanie loty Londyn Kraków
Tanie loty Londyn Katowice
Tanie loty Londyn Łódź
Tanie loty Londyn Paryż
Tanie loty Londyn Palma de Mallorca
Tanie loty Londyn Poznań
Tanie loty Londyn Reykjavik
Tanie loty Londyn Rzeszów
Tanie loty Londyn La Palma
Tanie loty Londyn Sydney
Tanie loty Londyn Szczecin
Tanie loty Londyn Teneryfa
Tanie loty Londyn Warszawa

 

Tanie loty Londyn (Stansted) - Ważne numery telefonu i adresy

Ambasada RP w Londynie znajduje się przy 47 Portland Place, W1B 1JH London. Numer telefonu do ambasady - +44 20 7291 3520 Numery alarmowe: 999 – służy do zgłaszania nagłych przypadków, które wymagają natychmiastowej interwencji służb lub numer 101 – kiedy potrzebujemy zgłosić przestępstwo typu kradzież czy zniszczenie mienia.

Tanie loty Londyn (Stansted) - Pogoda i klimat

Przyjęło się że brytyjski klimat jest mocno deszczowy i chłodny a w samym Londynie wszędzie panuje mgła. Deszczu jest tu faktycznie sporo, ale opady nie są tak intensywne jak nasze Polskie, częściej będziemy mówić o mżawce niż o ulewie. Różnica opadów pomiędzy Londynem, a Warszawą to zaledwie 100 mm rocznie. Klimat na wyspach jest bardziej przewidywalny, monotonny – nie ma skoków temperatur czy nagłych zmian pogody, co jest niewątpliwym plusem. Latem temperatura w Londynie wynosi średnio 22 stopnie C, zimą zaś nie spada poniżej 0 i waha się w okolicach 2 do 5 stopni. Co ciekawe w Londynie praktycznie nigdy nie pada śnieg, oczywiście zdarzają się wyjątki, ale na opady białego puchu nie ma co zbytnio liczyć. Co do wyżej wspomnianej mgły, to rzeczywiście występuje tu dość często, ale prawie wyłącznie jesienią.