X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Los Angeles

już od 2273 zł
25 sie 01 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Polska Los Angeles

Bilety lotnicze LOT Polska Los Angeles

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
15 lis (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Los Angeles
23 lis (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
15 lis (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Los Angeles
25 lis (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
15 lis (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Los Angeles
26 lis (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
16 lis (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Los Angeles
22 lis (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
16 lis (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Los Angeles
23 lis (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Los Angeles

Przewodnik po lotach LOT Los Angeles

Co trzeba wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią LOT Polish Airlines do Los Angeles?

Jeżeli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią LOT Polish Airlines do Los Angeles, ale w ogóle, stres będzie czymś zrozumiałym. Zastanawiamy się, czy wszystko dobrze przygotowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co powinniśmy robić, kiedy już znajdziemy się na lotnisku.

Kupiliśmy wybrany lot linią LOT Polish Airlines do Los Angeles i co dalej?

Obejrzeliśmy przeróżne oferty i w końcu udało nam się wybrać lot linią LOT Polish Airlines do Los Angeles. Dodatkowo, znaleźliśmy nawet taką ofertę, która pasowała nam kwotą. Zamówiliśmy bilet, wypisujemy konieczne miejsca i już się nie możemy doczekać, aby na własnej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią LOT Polish Airlines do Los Angeles. I chociaż podniecenie jest spore i roznosi nas radość, to równocześnie w naszej głowie tworzą się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieć gdzie iść, kiedy, jak wszystko zorganizować by było dobrze? A może zrobimy coś nie tak w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeśli tylko poznamy się z najważniejszymi informacjami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się bać.

Szukajmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszą podróż musimy wybrać taką trasę, aby trwała ona możliwie jak najkrócej oraz miała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią LOT Polish Airlines do Los Angeles najkrótszy czas podróży to . Wówczas mniej się będziemy denerwować, że coś pomylimy więc nie dotrzemy na następny lot. W dodatku warto zobaczyć co ostatecznie proponują nam tanie loty linią LOT Polish Airlines do Los Angeles, czy będziemy mieli szansę liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy posiadali możliwość wysłuchania muzyki, lub przeczytania jakiegoś magazynu. A ogólnie, musimy się dowiedzieć, czego można oczekiwać w czasie przelotu do Los Angeles.

Co musi dowiedzieć się każdy pasażer

Trzeba zajrzeć na stronę przewoźnika oraz sprawdzić, jak po kolei będą przedstawiały się czynności, które powinny być przeprowadzone, kiedy zdecydowaliśmy się na lot linią LOT Polish Airlines. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów musimy zobaczyć, do jakiej bramki mamy się skierować w celu przejścia przez odprawę. Tam też będziemy zobowiązani pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a następnie przejść przez specjalny rękaw bezpośrednio do samolotu, lub przejść do autobusu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy będziemy już w samolocie linią LOT Polish Airlines do Los Angeles, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, będziemy konkretnie powiadomieni jak trzeba zapiąć pasy oraz jak w razie potrzeby należy użyć maski tlenowej. Jeśli zdecydowaliśmy się na tanie loty LOT Polish Airlines do Los Angeles, to istnieje szansa, że będziemy mogli robić zakupy w barku. Przed wylądowaniem zostaniemy proszeni o powrót na miejsce oraz zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, aby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową i ruszyć w dalszą drogę.

Warto się dowiedzieć w jaki sposób prezentują się procedury podczas lotu, bo wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy sprawdzić jakie linie lotnicze latają na interesującej nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależało, czy w przyszłości zdecydujemy się ponownie wybrać ten środek przewozu.