X
Ładowanie...

Tanie loty KLM Lublana

już od 1076 zł
28 lut 07 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty KLM

Polska Lublana

Bilety lotnicze KLM Polska Lublana

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
02 kwi (wto)
KLM
Lublana
06 kwi (sob)
Air France
Warszawa
03 mar (nie)
KLM
Lublana
06 mar (śro)
Air France
Warszawa
14 mar (czw)
KLM
Lublana
19 mar (wto)
Air France
Warszawa
21 mar (czw)
KLM
Lublana
25 mar (pon)
Air France
Warszawa
13 mar (śro)
KLM
Lublana
19 mar (wto)
Air France
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje KLM Lublana

Przewodnik po lotach KLM Lublana

Co należy wiedzieć przed pierwszym lotem linią KLM do Lublana?

Jeśli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią KLM do Lublana, ale w ogóle, zdenerwowanie będzie czymś normalnym. Zastanawiamy się, czy wszystko dobrze przygotowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co musimy zrobić, gdy już będziemy na lotnisku.

Kupiliśmy wybrany lot linią KLM do Lublana i co później?

Obejrzeliśmy różne propozycje i nareszcie udało nam się wybrać lot linią KLM do Lublana. Co więcej, wyszukaliśmy nawet taką ofertę, która pasowała nam cenowo. Rezerwowaliśmy bilet, wypełniamy niezbędne miejsca i już się nie możemy doczekać, żeby na swojej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią KLM do Lublana. I chociaż ekscytacja jest ogromna i rozpiera nas radość, to jednocześnie w naszej głowie pojawiają się strachy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieć dokąd iść, kiedy, jak wszystko załatwić aby było tanio i dobrze? A być może wykonamy coś źle w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeśli tylko poznamy się z najważniejszymi wiadomościami o lataniu, to nie będziemy mieli czego się bać.

Poszukujmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszą podróż powinniśmy wybrać taką trasę, aby trwała ona realnie jak najkrócej i posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią KLM do Lublana najkrótszy czas przelotu to . Wtedy niezbyt się będziemy denerwować, że coś pomylimy i nie zdążymy na kolejny lot. W dodatku warto sprawdzić co ostatecznie proponują nam tanie loty linią KLM do Lublana, czy będziemy mieli szansę liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy mieli okazję wysłuchania muzyki, lub przeczytania jakiegoś magazynu. A ogólnie, musimy się dowiedzieć, czego można oczekiwać podczas przelotu do Lublana.

Co powinien dowiedzieć się każdy podróżny

Trzeba wejść na stronę linii lotniczych i sprawdzić, jak kolejno będą wyglądały czynności, które powinny być wykonane, kiedy zdecydowaliśmy się na lot linią KLM. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów trzeba zobaczyć, do jakiej bramki mamy się skierować w celu przejścia przez odprawę. Tam również będziemy zobowiązani pokazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a następnie przejść przez specjalny rękaw bezpośrednio do samolotu, albo zejść do busu, który nas pod ten samolot zawiezie. Kiedy znajdziemy się już w samolocie linią KLM do Lublana, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, będziemy dokładnie poinstruowani jak należy zapinać pasy i jak w razie potrzeby należy użyć maski tlenowej. Jeżeli zdecydowaliśmy się na tanie loty KLM do Lublana, to istnieje możliwość, że będziemy mogli robić zakupy w barku. Przed wylądowaniem zostaniemy poproszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a gdy samolot zatrzyma się, drzwi zostaną otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, żeby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową i wyruszyć w dalszą drogę.

Warto się dowiedzieć jak prezentują się procedury w czasie lotu, ponieważ wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, musimy sprawdzić jacy przewodnicy latają na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy później zdecydujemy się znowu wykorzystać ten środek transportu.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Storuman Vejle

Tanie loty Lucerna La Coruna

Tanie loty Sala Alicante

Tanie loty Lampedusa Lappeenranta

Tanie loty Kandersteg Trapani

Tanie loty Brig Göteborg

Tanie loty Satu Mare Arosa

Tanie loty Struer Kreuzlingen

Tanie loty Milwaukee Norymberga

Tanie loty Iberia Madryt Managua

Tanie loty Billings Norymberga