X
Ładowanie...

Tanie loty SAS Lwów

już od 9178 zł
28 mar 04 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty SAS

Polska Lwów

Bilety lotnicze SAS Polska Lwów

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
29 kwi (pon)
SAS
Lwów
05 maj (nie)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje SAS Lwów

Przewodnik po lotach SAS Lwów

Lwów ‒ tanie loty Scandinavian Airlines

Rozpocznij podróż do Lwów z Scandinavian Airlines. Kupowanie biletów lotniczych na naszej stronie jest łatwe. Wpisujesz kierunek, datę urlopu oraz liczbę pasażerów, a wszystko inne zrobi w Twoim imieniu algorytm. W wynikach zobaczysz najwygodniejsze i najtańsze dostępne połączenia. Rezerwujesz i masz.

Tanie loty Scandinavian Airlines do Lwów ‒ najważniejsze informacje

Lot do Lwów z Scandinavian Airlines trwa od . Dobrze więc zorganizować sobie coś do czytania albo grania. Pamiętaj jednak, żeby zachować limit wagi bagażu pokładowego. Polecilibyśmy bardziej czytniki niż książki papierowe oraz gry na komórkę niż planszówki.

Jeżeli chodzi o koszty, to za bilet do Lwów Scandinavian Airlines zapłacisz od . Jeśli wolisz zapłacić niższą kwotę, aktywuj Alarm Cenowy i odbieraj maile z informacjami o spadku cen albo poszukaj lotów innego przewoźnika.

Miasta wylotu

Najlepszy czas na rezerwację biletów

Najlepszy czas na kupowanie lotów jest 3 miesiące przed wylotem. To mit, że w „last minute” są największe obniżki. Tego rodzaju okazje prawie są nie do złapania. Rezerwacja z wyprzedzeniem pozwala też na wygodniejsze przyszykowanie się do podróży: zaplanowanie zwiedzania, poszukanie wiadomości o komunikacji i zabukowanie lepszego hotelu w korzystniejszej cenie.

Bagaż lotniczy w Scandinavian Airlines

Scandinavian Airlines oferuje, jak każda linia lotnicza, 2 typy bagażu: zabierany ze sobą do kabiny pasażerskiej i odprawiany. Pojemność darmowego bagażu zależy często od klasy rezerwacyjnej, dlatego uważnie zapoznaj się z informacjami podanymi w czasie kupowania biletu Scandinavian Airlines na stronie.

Czy wykupić ubezpieczenie podróżne, lecąc do Lwów?

Zazwyczaj z ubezpieczeniem człowiek jest spokojniejszy. Dobrze pomyśleć o nim szczególnie w dwóch sytuacjach ‒ kiedy zamierza się uprawiać sport oraz kiedy leci się z rodziną. Przed zamówieniem ubezpieczenia przeczytaj, czy obejmuje zaginięcie i opóźnienie bagażu. Są to jedne z „popularniejszych” problemów turystów.