X
Ładowanie...

Tanie loty Lyon

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Polska Lyon

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Polska Lyon

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Lyon

Przewodnik po lotach Lyon

Tanie latanie do Lyonu - tylko na FRU.PL! Szukaj biletów na trasach Polska-Francja i załóż zamówienie na bilety lotnicze Lyonu jeszcze dziś. Przejrzyj dostępne opcje wszystkich przewoźników a potem wypróbuj możliwości wyszukiwarki przelotów - Francja w elastycznych datach +/-3 dni.

Jeśli fajne są dla Ciebie najtańsze możliwości przelotu do Lyonu - warto rezerwować z FRU.PL. Najtaniej można na lot w obie strony za 319 zł. Z rodzimego kraju do Lyonu podróż zajmie nam co najmniej 2h 10min. Nalepsze ceny na loty Polska-Francja proponują następujące linie:

 

Przepis jak niezawodnie zakupić przelot do Lyonu:

  1. Przy użyciu wyszukiwarki kliknij i wpisz miasto z którego myślisz rozpocząć podróż do Lyonu:
  2. Wybierz daty Twojego lotu
  3. Wskaż ilość pasażerów
  4. Kliknij Szukaj!

W momencie gdy organizujemy wyprawę do Francja dobrze jest wziąć pod uwagę obniżenie wydatków. Zacznij szukać lotów w promocyjnych cenach już na długo przed wylotem - wskazane jest min. 2 miesięczne wyprzedzenie. Jest w zasadzie regułą, że im bliżej momentu wylotu, ceny biletów lotniczych wzrastają. Należy pamiętać także o ubezpieczeniu turystycznym - pomyśl, koszt jedynie 5zł na dzień a pozwala oszczędzić sobie zbędnych stresów w podróży. Na wszelki wypadek! Zazwyczaj warto też wyszukać wyjazd kombinując lot z rezerwacją miejsc noclegowych. W naszym serwisie sprawdzisz ofertę na ciekawe hotele w: Francja w bogatej ofecie z dużymi zniżkami! Tanie loty Lyonu - tylko na FRU.PL!

Tanie loty Lyon - ojczyzna kinematografii

Nie można zapomnieć, że we Francji narodziła się także tzw. siódma sztuka, a kinematografia nie wiąże się tutaj wyłącznie z przeglądem w Cannes. W Lyonie mieszkali i tworzyli bracia Lumiere – wynalazcy filmu. Chociaż sam kinematograf powstał i został opatentowany w stolicy, to pierwsze ukazywane przez sławne rodzeństwo filmy, jak „Wyjście robotników z fabryki” nakręcono właśnie w Lyonie. Teraz w mieście odwiedzić można L’Institut Lumière. Można obejrzeć tu wiele dawnych urządzeń kinematograficznych oraz obejrzeć stare obrazy filmowe. Oprócz muzeum w Instytucie działa także kino i biblioteka.