X
Ładowanie...

Tanie loty Air Baltic Madryt

już od 217 zł
25 lis 02 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Madryt

Bilety lotnicze Polska Madryt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
27 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
07 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
20 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
27 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
05 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
16 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
12 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
16 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
12 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
17 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air Baltic Madryt

Przewodnik po lotach Air Baltic Madryt

Co należy wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Air Baltic do Madryt?

Jeśli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Air Baltic do Madryt, ale w ogóle, zdenerwowanie jest czymś normalnym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio zorganizowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co powinniśmy robić, gdy już znajdziemy się na lotnisku.

Kupiliśmy zarezerwowany lot linią Air Baltic do Madryt i co później?

Obejrzeliśmy różne oferty i w końcu udało nam się znaleźć lot linią Air Baltic do Madryt. Co więcej, znaleźliśmy nawet taką ofertę, która odpowiadała nam kwotą. Rezerwowaliśmy bilet, wypełniamy konieczne pola i już czekamy, żeby na swojej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią Air Baltic do Madryt. I choć ekscytacja jest ogromna i roznosi nas radość, to równocześnie w naszej głowie pojawiają się obawy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieli dokąd iść, w którym momencie, jak wszystko załatwić by było akuratnie? A może wykonamy coś źle w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeśli tylko poznamy się z najważniejszymi informacjami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Poszukujmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszą podróż musimy wybrać taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej oraz miała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Air Baltic do Madryt najkrótszy czas przelotu to . Wówczas niezbyt się będziemy stresować, że coś pomieszamy i nie dotrzemy na następny samolot. Dodatkowo trzeba sprawdzić co ostatecznie proponują nam tanie loty linią Air Baltic do Madryt, czy będziemy mogli liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję posłuchania muzyki, lub przeczytania jakiegoś czasopisma. A ogólnie, powinniśmy się dowiedzieć, czego możemy się spodziewać podczas przelotu do Madryt.

Co musi wiedzieć każdy podróżny

Trzeba zajrzeć na stronę linii lotniczych i sprawdzić, jak kolejno będą wyglądały czynności, które powinny być przeprowadzone, jeśli zgodziliśmy się na lot linią Air Baltic. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów musimy sprawdzić, do której bramki mamy się skierować w celu odbycia odprawy. Tam również będziemy musieli pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a następnie przejść przez specjalny rękaw bezpośrednio do samolotu, lub zejść do autobusu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy znajdziemy się już w samolocie linią Air Baltic do Madryt, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, zostaniemy dokładnie powiadomieni jak trzeba zapiąć pasy oraz jak w razie potrzeby trzeba używać maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty Air Baltic do Madryt, to jest możliwość, że będziemy mieli okazję zrobić zakupy w barku. Przed wylądowaniem zostaniemy poproszeni o powrót na miejsce i zapięcie pasów, a kiedy samolot zatrzyma się, drzwi zostaną otwarte i będziemy mogli wysiąść, aby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową oraz ruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się upewnić jak wyglądają procedury podczas lotu, ponieważ wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, powinniśmy zobaczyć jacy przewodnicy przemieszczają się na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy w przyszłości zdecydujemy się ponownie wybrać ten środek przewozu.