gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Air Serbia Madryt

już od 128 zł
22 gru 29 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Madryt

Bilety lotnicze Polska Madryt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
22 sty (wto)
Ryanair
Madryt
30 sty (śro)
Ryanair
Kraków
15 sty (wto)
Ryanair
Madryt
17 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
16 sty (śro)
Ryanair
Madryt
17 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
09 lut (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
23 lut (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
12 sty (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
16 sty (śro)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air Serbia Madryt

Przewodnik po lotach Air Serbia Madryt

Co trzeba wiedzieć przed pierwszym lotem linią Air Serbia do Madryt?

Jeżeli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Air Serbia do Madryt, ale w ogóle, stres będzie czymś zrozumiałym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio zorganizowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co musimy zrobić, kiedy już znajdziemy się na lotnisku.

Mamy wybrany lot linią Air Serbia do Madryt i co dalej?

Przejrzeliśmy różne oferty i nareszcie udało nam się wybrać lot linią Air Serbia do Madryt. Co więcej, wyszukaliśmy również taką propozycję, która odpowiadała nam kwotą. Rezerwowaliśmy bilet, wypełniamy niezbędne miejsca i już się nie możemy doczekać, aby na własnej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią Air Serbia do Madryt. I chociaż podniecenie jest spore i rozpiera nas radość, to jednocześnie w naszej głowie tworzą się strachy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieć gdzie iść, w którym momencie, jak wszystko załatwić aby było akuratnie? A być może wykonamy coś źle w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeżeli tylko zapoznamy się z najważniejszymi informacjami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Poszukujmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszą podróż musimy znaleźć taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej i miała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Air Serbia do Madryt najkrótszy czas podróży to . Wtedy mniej się będziemy stresować, że coś pomieszamy przez co nie dotrzemy na kolejny samolot. Dodatkowo trzeba zobaczyć co konkretnie oferują nam tanie loty linią Air Serbia do Madryt, czy będziemy mogli liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy mieli możliwość wysłuchania muzyki, lub przeczytania jakiegoś magazynu. A ogólnie, musimy się dowiadywać, czego można się spodziewać w czasie przelotu do Madryt.

Czego musi dowiedzieć się każdy pasażer

Warto wejść na stronę przewoźnika i zobaczyć, jak po kolei będą przedstawiały się czynności, które muszą być przeprowadzone, kiedy zgodziliśmy się na lot linią Air Serbia. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów trzeba sprawdzić, do której bramki musimy się skierować w celu odbycia odprawy. Tam również będziemy musieli okazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przejść przez właściwy rękaw bezpośrednio do samolotu, albo zejść do busu, który nas pod ten samolot zawiezie. Kiedy znajdziemy się już w samolocie linią Air Serbia do Madryt, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, będziemy dokładnie powiadomieni jak należy zapinać pasy oraz jak w razie potrzeby należy użyć maski tlenowej. Jeżeli zdecydowaliśmy się na tanie loty Air Serbia do Madryt, to istnieje szansa, że będziemy mogli zrobić zakupy w barku. Przed wylądowaniem będziemy proszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a gdy samolot zatrzyma się, drzwi zostaną otwarte i będziemy mogli wysiąść, żeby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową i ruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się upewnić jak wyglądają procedury w czasie lotu, ponieważ wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy zobaczyć jacy przewodnicy przemieszczają się na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależało, czy później zdecydujemy się ponownie wybrać ten środek transportu.