X
Ładowanie...

Tanie loty Male

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
22 kwi 29 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Male

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Polska Male

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Male

Przewodnik po lotach Male

Przelot do Male - jedynie na FRU.PL! Wyszukuj loty dla wszystkich tras Polska-Malediwy i zrób rezerwację na loty Male już dziś. Skonfrontuj oferty całości aktywnych linii i wówczas wypróbuj możliwości szukania biletów lotniczych - Malediwy z zachowaniem elastyczności terminów (+/-3 dni lub kalendarz mięsięczny lotów).

Sposób na to jak zarezerwować podróż-Male? Oto sposób w zaledwie kilka minut:

  1. W wyszukiwarce kliknij i wpisz miasto bądź lotnisko z którego chcesz zacząć podróż do Male:
  2. Używając kalendarzy wybierz terminy Twojej podróży
  3. Kliknij i wybierz rodzaj i liczbę pasażerów
  4. Kliknij Szukaj!

Jeśli organizujesz podróż do Malediwy korzystnym jest znaleźć sposób na zmniejszenie wydatków. Szukaj biletów lotniczych w okazyjnych cenach lub promocyjnych taryf już na długo przed wylotem - wskazane jest min. 2 miesięczne wyprzedzenie. Im bliżej wylotu, tym linie lotnicze podnoszą ceny i loty stają się bardziej kosztowne. Zazwyczaj warto też wybrać wyprawę kombinując lot z rezerwacją hotelu. Hotele-Malediwy: właśnie wśród produktów i usług FRU.PL znajdziesz bogatą ofertę a także o nawet 70% obniżone i atrakcyjne ceny! Ważne: zadbaj o ubezpieczenie dla podróżnych. Sam oszczędź sobie okropnych stresów za tylko 5zł/dziennie. Najtańsze przeloty Male - jedynie na FRU.PL!

O ile ciekawią Ciebie najtańsze możliwości lotu do Male - warto rezerwować z FRU.PL. Z naszego kraju do Male lecimy w czasie od 1h 30min. 834 zł to w chwili obecnej najtańsza propozycja cenowa za podróż (w obie strony) do tej destynacji. Nalepsze ceny na loty Polska-Malediwy mają w ofercie przede wszystkim kolejne linie lotnicze: