X
Ładowanie...

Tanie loty Austrian Airlines Manchester

już od 771 zł
22 paź 29 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Austrian Airlines

Polska Manchester

Bilety lotnicze Austrian Airlines Polska Manchester

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
06 lis (śro)
Austrian Airlines
Manchester
09 lis (sob)
Lufthansa
Kraków
06 lis (śro)
Austrian Airlines
Manchester
10 lis (nie)
Lufthansa
Kraków
21 lis (czw)
Austrian Airlines
Manchester
23 lis (sob)
Lufthansa
Kraków
21 lis (czw)
Austrian Airlines
Manchester
25 lis (pon)
Lufthansa
Kraków
21 lis (czw)
Austrian Airlines
Manchester
27 lis (śro)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Austrian Airlines Manchester

Przewodnik po lotach Austrian Airlines Manchester

Co trzeba wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Austrian Airlines do Manchester?

Jeżeli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Austrian Airlines do Manchester, ale w ogóle, stres będzie czymś normalnym. Zastanawiamy się, czy wszystko dobrze przygotowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co powinniśmy robić, kiedy już znajdziemy się na lotnisku.

Mamy wybrany lot linią Austrian Airlines do Manchester i co dalej?

Przejrzeliśmy przeróżne propozycje i w końcu udało nam się wybrać lot linią Austrian Airlines do Manchester. Co więcej, znaleźliśmy nawet taką propozycję, która odpowiadała nam kwotą. Zamówiliśmy bilet, wypełniamy konieczne pola i już się nie możemy doczekać, aby na swojej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Austrian Airlines do Manchester. I chociaż ekscytacja jest ogromna i rozpiera nas radość, to równocześnie w naszej głowie tworzą się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieli gdzie iść, kiedy, jak wszystko zorganizować by było tanio i dobrze? A może zrobimy coś źle w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeśli tylko zapoznamy się z podstawowymi wiadomościami o lataniu, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Szukajmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszy przelot powinniśmy wybrać taką trasę, aby trwała ona możliwie jak najkrócej i miała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Austrian Airlines do Manchester najkrótszy czas podróży to . Wtedy niezbyt się będziemy stresować, że coś pomylimy przez co nie dotrzemy na kolejny lot. W dodatku trzeba sprawdzić co konkretnie oferują nam tanie loty linią Austrian Airlines do Manchester, czy będziemy mogli liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję wysłuchania muzyki, albo przeczytania jakiegoś magazynu. A ogólnie, powinniśmy się dowiadywać, czego możemy oczekiwać w czasie przelotu do Manchester.

Czego powinien dowiedzieć się każdy pasażer

Warto wejść na stronę linii lotniczych i zobaczyć, jak po kolei będą wyglądały czynności, które powinny być wykonane, kiedy zdecydowaliśmy się na lot linią Austrian Airlines. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba zobaczyć, do której bramki musimy się udać w celu odbycia odprawy. Tam również będziemy zobowiązani okazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a następnie przedostać się przez specjalny rękaw bezpośrednio do samolotu, albo przejść do autobusu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy znajdziemy się już w samolocie linią Austrian Airlines do Manchester, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, zostaniemy konkretnie powiadomieni jak trzeba zapinać pasy i jak w razie potrzeby trzeba użyć maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty Austrian Airlines do Manchester, to istnieje możliwość, że będziemy mieli okazję zrobić zakupy w barku. Przed wylądowaniem będziemy poproszeni o powrót na miejsce oraz zapięcie pasów, a gdy samolot zatrzyma się, drzwi będą otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, żeby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową i wyruszyć w dalszą podróż.

Trzeba się upewnić jak wyglądają procedury w czasie lotu, bo wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy zobaczyć jakie linie lotnicze przemieszczają się na interesującej nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy w przyszłości zdecydujemy się znowu wybrać ten środek transportu.