X
Ładowanie...

Tanie loty Adria Airways Marsylia

już od 112 zł
20 gru 27 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Marsylia

Bilety lotnicze Polska Marsylia

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
15 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Marsylia
25 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
18 sty (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Marsylia
28 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
18 sty (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Marsylia
04 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
25 sty (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Marsylia
28 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
04 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Marsylia
08 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Adria Airways Marsylia

Przewodnik po lotach Adria Airways Marsylia

Co trzeba wiedzieć przed pierwszym lotem linią Adria Airways do Marsylia?

Jeżeli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Adria Airways do Marsylia, ale w ogóle, stres jest czymś zrozumiałym. Myślimy, czy wszystko dobrze zorganizowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co powinniśmy zrobić, gdy już będziemy na lotnisku.

Mamy wybrany lot linią Adria Airways do Marsylia i co później?

Obejrzeliśmy przeróżne oferty i w końcu udało nam się znaleźć lot linią Adria Airways do Marsylia. Dodatkowo, znaleźliśmy nawet taką ofertę, która pasowała nam kwotą. Zamówiliśmy bilet, wypełniamy konieczne pola i już czekamy, aby na własnej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Adria Airways do Marsylia. I chociaż ekscytacja jest ogromna i roznosi nas radość, to jednocześnie w naszej głowie pojawiają się strachy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieć gdzie iść, kiedy, jak wszystko załatwić aby było tanio i dobrze? A być może zrobimy coś nie tak w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeżeli tylko poznamy się z podstawowymi informacjami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się bać.

Poszukujmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszy przelot powinniśmy znaleźć taką trasę, żeby trwała ona możliwie jak najkrócej i posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Adria Airways do Marsylia najkrótszy czas podróży to . Wówczas niezbyt się będziemy stresować, że coś pomylimy i nie dotrzemy na następny lot. Dodatkowo warto zobaczyć co konkretnie proponują nam tanie loty linią Adria Airways do Marsylia, czy będziemy mogli liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy mieli możliwość posłuchania muzyki, albo przeczytania jakiegoś magazynu. A przede wszystkim, powinniśmy się dowiadywać, czego można się spodziewać podczas lotu do Marsylia.

Czego powinien dowiedzieć się każdy podróżny

Trzeba zajrzeć na stronę przewoźnika oraz sprawdzić, jak po kolei będą wyglądały czynności, które muszą być wykonane, kiedy zdecydowaliśmy się na lot linią Adria Airways. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów musimy zobaczyć, do której bramki musimy się udać w celu odbycia odprawy. Tam też będziemy musieli okazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a następnie przejść przez właściwy rękaw prosto do samolotu, lub zejść do busu, który nas pod ten samolot zawiezie. Gdy znajdziemy się już w samolocie linią Adria Airways do Marsylia, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, zostaniemy dokładnie powiadomieni jak trzeba zapinać pasy i jak w razie czego należy użyć maski tlenowej. Jeśli zdecydowaliśmy się na tanie loty Adria Airways do Marsylia, to jest szansa, że będziemy mieli okazję zrobić zakupy w barku. Przed lądowaniem zostaniemy proszeni o powrót na miejsce i zapięcie pasów, a gdy samolot zatrzyma się, drzwi zostaną otwarte i będziemy mogli wysiąść, aby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową oraz wyruszyć w dalszą podróż.

Trzeba się upewnić w jaki sposób wyglądają procedury w czasie lotu, ponieważ wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy sprawdzić jakie linie lotnicze przemieszczają się na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy w przyszłości zdecydujemy się znowu wykorzystać ten środek transportu.