gs
X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Marsylia

już od 7877 zł
21 sie 28 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Polska Marsylia

Bilety lotnicze LOT Polska Marsylia

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Szczecin
07 wrz (pią)
LOT
Marsylia
14 wrz (pią)
Air France
Szczecin
05 wrz (śro)
LOT
Marsylia
12 wrz (śro)
Brussels Airlines
Szczecin
05 wrz (śro)
LOT
Marsylia
14 wrz (pią)
Brussels Airlines
Szczecin
05 wrz (śro)
LOT
Marsylia
15 wrz (sob)
Brussels Airlines
Szczecin
05 wrz (śro)
LOT
Marsylia
16 wrz (nie)
Brussels Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Marsylia

Przewodnik po lotach LOT Marsylia

Marsylia ‒ tanie loty LOT Polish Airlines

Poleć w podróż do Marsylia liniami LOT Polish Airlines. Kupowanie biletów lotniczych na FRU.PL jest dziecinnie proste. Wpisujesz trasę, termin wyjazdu oraz liczbę podróżnych, a wszystko inne robi automatycznie wyszukiwarka. W rezultatach pokażemy Ci najsensowniejsze dostępne połączenia. Kupujesz i masz.

Tanie loty LOT Polish Airlines do Marsylia ‒ podstawowe informacje

Przelot do Marsylia linią LOT Polish Airlines zajmuje od . Dobrze więc zorganizować sobie coś do czytania albo grania. Pamiętaj tylko, aby nie przekroczyć limitu wagi bagażu podręcznego. Polecamy raczej czytniki niż lektury papierowe oraz aplikacje na telefon niż gry planszowe.

Jeżeli chodzi o ceny, to za połączenie do Marsylia LOT Polish Airlines zapłacisz od . Jeśli chcesz zapłacić mniej, włącz Alarm Cenowy a potem odbieraj emaile z wiadomością o spadku cen albo poszukaj ofert innych linii lotniczych.

Skąd lecieć?

Kiedy bukować bilety?

Najkorzystniejszy czas na rezerwowanie lotów jest kilka miesięcy przed wylotem. To mit, że na ostatnią chwilę są największe obniżki. Takie promocje prawie są nie do złapania. Rezerwacja z wyprzedzeniem daje szansę na bardziej komfortowe przyszykowanie się do podróży: znalezienie atrakcji, zebranie wiadomości o transporcie i znalezienie wygodniejszego hotelu w niższej cenie.

Bagaż lotniczy w LOT Polish Airlines

LOT Polish Airlines posiada, jak wszystkie linie lotnicze, dwa rodzaje bagażu: kabinowy i odprawiany. Dostępność bezpłatnego bagażu zależy czasem od klasy lotu, dlatego uważnie przeczytaj informacje prezentowane w trakcie rezerwowania lotu LOT Polish Airlines na serwisie.

Czy kupować ubezpieczenie turystyczne, lecąc do Marsylia?

Z reguły posiadając ubezpieczenie człowiek jest spokojniejszy. Dobrze zastanowić się nad nim zwłaszcza w dwóch sytuacjach: gdy zamierza się aktywnie spędzać wakacje i kiedy leci się z dziećmi. Przed wykupieniem ubezpieczenia przeczytaj, czy zawiera regulacje o opóźnieniu i zaginięciu bagażu. Są to jedne z „popularniejszych” przygód podróżnych.