gs
X
Ładowanie...

Tanie loty SAS Marsylia

już od 10895 zł
26 lis 03 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty SAS

Polska Marsylia

Bilety lotnicze SAS Polska Marsylia

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
27 sty (nie)
Lufthansa
Marsylia
28 sty (pon)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje SAS Marsylia

Przewodnik po lotach SAS Marsylia

Marsylia ‒ tanie loty Scandinavian Airlines

Poleć w podróż do Marsylia liniami Scandinavian Airlines. Bukowanie biletów lotniczych na naszej stronie jest proste. Wpisujesz miejsce, datę podróży oraz liczbę pasażerów, a resztę zrobi błyszkawicznie algorytm. W rezultatach zobaczysz najwygodniejsze i najtańsze dostępne loty. Bukujesz i masz.

Tanie loty Scandinavian Airlines do Marsylia ‒ co warto wiedzieć

Podróż do Marsylia linią Scandinavian Airlines trwa przynajmniej . Warto więc wziąć dla siebie lekturę lub grę. Nie zapomnij jednak, żeby zachować limit wagi bagażu zabieranego na pokład. Polecilibyśmy raczej ebooki niż książki papierowe oraz gry na komórkę niż gry planszowe.

Jeżeli idzie o ceny, to za połączenie do Marsylia Scandinavian Airlines zapłacisz od . Jeżeli wolisz wydać niższą kwotę, włącz Alarm Cenowy i odbieraj emaile z informacjami o spadku cen, ewentualnie poszukaj lotów innego operatora.

Skąd lecieć?

Najlepszy czas na bukowanie lotów

Najlepszy czas na rezerwowanie biletów jest kilkanaście tygodni przed podróżą. To nieprawda, że na ostatnią chwilę jest najtaniej. Takie promocje praktycznie są nie do złapania. Wcześniejsza rezerwacja pozwala też na wygodniejsze przygotowanie się do podróży: zaplanowanie zwiedzania, zebranie wiadomości o transporcie i znalezienie lepszego noclegu w niższej cenie.

Bagaż lotniczy w Scandinavian Airlines

Scandinavian Airlines oferuje, jak każdy przewoźnik, dwa typy bagażu: zabierany ze sobą na pokład i odprawiany. Pojemność bezpłatnego bagażu zależy często od klasy lotu, więc dokładnie przeczytaj informacje podane w czasie kupowania lotu Scandinavian Airlines na serwisie.

Czy kupować ubezpieczenie podróżne, lecąc do Marsylia?

Co do zasady z ubezpieczeniem podróżny jest bardziej zrelaksowany. Dobrze zastanowić się nad nim zwłaszcza w 2 sytuacjach: kiedy zamierza się uprawiać sport i kiedy leci się z dziećmi. Przed zamówieniem polisy przeczytaj, czy obejmuje zaginięcie i niedostarczenie na czas bagażu. Są to jedne z częstszych problemów turystów.