gs
X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Marsylia

już od 112 zł
20 gru 27 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Marsylia

Bilety lotnicze Polska Marsylia

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
15 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Marsylia
25 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
18 sty (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Marsylia
28 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
18 sty (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Marsylia
04 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
25 sty (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Marsylia
28 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
04 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Marsylia
08 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Marsylia

Przewodnik po lotach WizzAir Marsylia

Co należy wiedzieć przed pierwszym lotem linią Wizz Air do Marsylia?

Jeśli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Wizz Air do Marsylia, ale w ogóle, zdenerwowanie jest czymś zrozumiałym. Zastanawiamy się, czy wszystko dobrze przygotowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co musimy robić, kiedy już będziemy na lotnisku.

Kupiliśmy wybrany lot linią Wizz Air do Marsylia i co później?

Obejrzeliśmy różne oferty i w końcu udało nam się wybrać lot linią Wizz Air do Marsylia. Co więcej, znaleźliśmy nawet taką propozycję, która odpowiadała nam cenowo. Rezerwowaliśmy bilet, wypełniamy konieczne miejsca i już czekamy, aby na swojej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Wizz Air do Marsylia. I choć ekscytacja jest ogromna i rozpiera nas radość, to równocześnie w naszej głowie tworzą się obawy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieli dokąd iść, w którym momencie, jak wszystko załatwić aby było akuratnie? A może wykonamy coś źle w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeżeli tylko poznamy się z najważniejszymi wiadomościami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Poszukujmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszą podróż powinniśmy wybrać taką trasę, aby trwała ona realnie jak najkrócej oraz miała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Wizz Air do Marsylia najkrótszy czas podróży to . Wówczas niezbyt się będziemy denerwować, że coś pomieszamy więc nie zdążymy na następny lot. Dodatkowo warto zobaczyć co ostatecznie proponują nam tanie loty linią Wizz Air do Marsylia, czy będziemy mogli liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy mieli okazję posłuchania muzyki, albo przeczytania jakiegoś magazynu. A przede wszystkim, musimy się dowiadywać, czego można oczekiwać w czasie lotu do Marsylia.

Czego powinien dowiedzieć się każdy pasażer

Warto zajrzeć na stronę przewoźnika oraz zobaczyć, jak kolejno będą wyglądały czynności, które powinny być przeprowadzone, kiedy zdecydowaliśmy się na lot linią Wizz Air. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów musimy sprawdzić, do jakiej bramki musimy się skierować w celu przejścia przez odprawę. Tam też będziemy musieli pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a następnie przejść przez właściwy rękaw bezpośrednio do samolotu, lub przejść do busu, który nas pod ten samolot zawiezie. Kiedy znajdziemy się już w samolocie linią Wizz Air do Marsylia, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, będziemy konkretnie powiadomieni jak należy zapiąć pasy oraz jak w razie czego trzeba używać maski tlenowej. Jeśli zdecydowaliśmy się na tanie loty Wizz Air do Marsylia, to istnieje możliwość, że będziemy mogli zrobić zakupy w barku. Przed lądowaniem zostaniemy proszeni o powrót na miejsce oraz zapięcie pasów, a gdy samolot zatrzyma się, drzwi będą otwarte i będziemy mogli wysiąść, aby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową oraz ruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się dowiedzieć w jaki sposób prezentują się procedury w czasie lotu, ponieważ wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, musimy zobaczyć jakie linie lotnicze latają na interesującej nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależeć, czy później zdecydujemy się znowu wybrać ten środek przewozu.