X
Ładowanie...

Tanie loty Nippon Airways

już od 2500 zł
29 cze 06 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Nippon Airways

Polska
Dowolne miasto

Bilety lotnicze Nippon Airways Polska

Dowolne miasto
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
24 kwi (śro)
Swiss
Tokio
08 maj (śro)
Nippon Airways
Warszawa
22 lut (pią)
Swiss
Tokio
21 mar (czw)
Nippon Airways
Warszawa
09 maj (czw)
Swiss
Tokio
19 maj (nie)
Nippon Airways
Warszawa
10 maj (pią)
Swiss
Tokio
19 maj (nie)
Nippon Airways
Warszawa
09 maj (czw)
Swiss
Tokio
16 maj (czw)
Swiss
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Nippon Airways

Przewodnik po lotach Nippon Airways

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści korzystający z linii lotniczych All Nippon Airways często szukają informacji o tym, jak należy spakować bagaż podręczny, żeby spełniał wymogi przewoźnika. Należy zauważyć, że każdy operator wyznacza inny rozmiar oraz wagę bagażu. Co możemy spakować do torby? Czego z kolei nie wolno ze sobą zabierać? Prezentujemy praktyczne porady!

Najważniejsze zasady

Pomimo że rozmiary bagażu podręcznego nie są duże, to jednak pozwalają na zapakowanie wszystkich niezbędnych rzecz np. na szybką wycieczkę linią All Nippon Airways. Do bagażu podręcznego można zapakować ubrania, produkty kosmetyczne, oraz elektronikę, np. lustrzankę czy laptopa. U przewoźników obsługujących Unię Europejską nie ma też rygorystycznych wymagań w przewożeniu jedzenia - chyba, że mowa o artykułach, które szybko się psują.

Najlepsze sposoby na spakowanie rzeczy

Bardzo istotna jest metoda układania ubrań - spodnie, koszule i inne niezbędne artykuły można skręcać w wałeczki, co pozwala zapakować jeszcze więcej rzeczy. Z kolei odzież wierzchnią, np. płaszcz można założyć na siebie. A co z kosmetykami w formie płynnej? Przepisy dotyczące bagażu podręcznego pozwalają przewozić je w pojemnikach maksymalnie po sto ml. Kremy, żele pod prysznic i tym podobne produkty najlepiej jest przełożyć do mniejszych pojemników.

Tego nie wniesiesz na pokład

Linie lotnicze określają także spis rzeczy, których nie można wnosić na pokład samolotu. Należą do nich m.in. niektóre przybory kosmetyczne lub lecznicze - żyletki, ostrza, skalpele, a także sprzęt sportowy - deskorolki czy rzutki. Na pokład samolotu nie można też wnosić broni oraz materiałów pirotechnicznych - zakazane jest umieszczanie w bagażu podręcznym nabojów, rewolwerów, broni kulkowej, fajerwerków czy rac. A co z winem lub brandy? W takiej sytuacji należy działać zgodnie z przepisami dotyczącymi wwozu płynów, ale warto także upewnić się czy kraj, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia alkoholu.