X
Ładowanie...

Tanie loty Aegean Air Mediolan

już od 79 zł
19 lis 26 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Mediolan

Bilety lotnicze Polska Mediolan

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
13 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
16 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
15 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
16 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
15 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
18 sty (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
15 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
22 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
16 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
23 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Aegean Air Mediolan

Przewodnik po lotach Aegean Air Mediolan

Co należy wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Aegean Airlines do Mediolan?

Jeśli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Aegean Airlines do Mediolan, ale w ogóle, stres będzie czymś normalnym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio zorganizowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co powinniśmy zrobić, kiedy już znajdziemy się na lotnisku.

Kupiliśmy wybrany lot linią Aegean Airlines do Mediolan i co później?

Przejrzeliśmy różne oferty i w końcu udało nam się znaleźć lot linią Aegean Airlines do Mediolan. Dodatkowo, znaleźliśmy nawet taką propozycję, która odpowiadała nam cenowo. Zamówiliśmy bilet, wypisujemy niezbędne pola i już się nie możemy doczekać, żeby na swojej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią Aegean Airlines do Mediolan. I choć ekscytacja jest ogromna i roznosi nas radość, to jednocześnie w naszej głowie pojawiają się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieli dokąd iść, w którym momencie, jak wszystko zorganizować aby było dobrze? A być może wykonamy coś źle w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeśli tylko zapoznamy się z najważniejszymi informacjami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się bać.

Poszukujmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszą podróż powinniśmy znaleźć taką trasę, aby trwała ona możliwie jak najkrócej oraz miała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Aegean Airlines do Mediolan najkrótszy czas przelotu to . Wtedy mniej się będziemy stresować, że coś pomylimy więc nie dotrzemy na następny lot. Dodatkowo trzeba sprawdzić co konkretnie oferują nam tanie loty linią Aegean Airlines do Mediolan, czy będziemy mogli liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję posłuchania muzyki, lub przeczytania jakiegoś magazynu. A przede wszystkim, musimy się dowiadywać, czego możemy oczekiwać podczas przelotu do Mediolan.

Co musi dowiedzieć się każdy podróżny

Trzeba wejść na stronę linii lotniczych oraz zobaczyć, jak po kolei będą przedstawiały się czynności, które muszą być wykonane, jeśli zdecydowaliśmy się na lot linią Aegean Airlines. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów musimy sprawdzić, do jakiej bramki mamy się udać w celu przejścia przez odprawę. Tam też będziemy zobowiązani pokazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a następnie przejść przez specjalny rękaw prosto do samolotu, lub przejść do busu, który nas pod ten samolot zawiezie. Gdy będziemy już w samolocie linią Aegean Airlines do Mediolan, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, będziemy dokładnie poinstruowani jak należy zapinać pasy i jak w razie potrzeby należy używać maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty Aegean Airlines do Mediolan, to istnieje możliwość, że będziemy mogli zrobić zakupy w barku. Przed wylądowaniem będziemy poproszeni o powrót na miejsce oraz zapięcie pasów, a gdy samolot zatrzyma się, drzwi będą otwarte i będziemy mogli wysiąść, aby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową i wyruszyć w dalszą drogę.

Warto się dowiedzieć jak prezentują się procedury w czasie lotu, ponieważ wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, powinniśmy sprawdzić jacy przewodnicy przemieszczają się na interesującej nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy później zdecydujemy się ponownie wybrać ten środek transportu.