X
Ładowanie...

Tanie loty Alitalia Mediolan

już od 537 zł
19 lis 26 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Alitalia

Polska Mediolan

Bilety lotnicze Alitalia Polska Mediolan

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
03 gru (wto)
Alitalia
Mediolan
06 gru (pią)
Alitalia
Warszawa
12 sty (nie)
Alitalia
Mediolan
15 sty (śro)
Alitalia
Warszawa
12 sty (nie)
Alitalia
Mediolan
16 sty (czw)
Alitalia
Warszawa
14 sty (wto)
Alitalia
Mediolan
17 sty (pią)
Alitalia
Warszawa
19 sty (nie)
Alitalia
Mediolan
23 sty (czw)
Alitalia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Alitalia Mediolan

Przewodnik po lotach Alitalia Mediolan

Co trzeba wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Alitalia do Mediolan?

Jeśli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Alitalia do Mediolan, ale w ogóle, zdenerwowanie będzie czymś normalnym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co powinniśmy zrobić, gdy już będziemy na lotnisku.

Kupiliśmy zarezerwowany lot linią Alitalia do Mediolan i co dalej?

Obejrzeliśmy różne propozycje i nareszcie udało nam się wybrać lot linią Alitalia do Mediolan. Co więcej, znaleźliśmy nawet taką propozycję, która pasowała nam cenowo. Zamówiliśmy bilet, wypełniamy niezbędne pola i już czekamy, żeby na swojej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią Alitalia do Mediolan. I choć podniecenie jest spore i roznosi nas radość, to równocześnie w naszej głowie pojawiają się obawy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieć dokąd iść, kiedy, jak wszystko załatwić by było tanio i dobrze? A może zrobimy coś nie tak w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeżeli tylko zapoznamy się z najważniejszymi wiadomościami o lataniu, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Poszukujmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszy przelot powinniśmy wybrać taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej oraz posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Alitalia do Mediolan najkrótszy czas przelotu to . Wtedy niezbyt się będziemy denerwować, że coś pomylimy więc nie zdążymy na następny lot. Dodatkowo trzeba sprawdzić co ostatecznie oferują nam tanie loty linią Alitalia do Mediolan, czy będziemy mogli liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy mieli możliwość wysłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś magazynu. A przede wszystkim, musimy się dowiadywać, czego można się spodziewać w czasie przelotu do Mediolan.

Co powinien dowiedzieć się każdy pasażer

Trzeba wejść na stronę linii lotniczych i zobaczyć, jak kolejno będą przedstawiały się czynności, które powinny być przeprowadzone, jeśli zdecydowaliśmy się na lot linią Alitalia. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów musimy sprawdzić, do jakiej bramki mamy się udać w celu odbycia odprawy. Tam również będziemy musieli pokazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a potem przejść przez właściwy rękaw bezpośrednio do samolotu, albo zejść do autobusu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy znajdziemy się już w samolocie linią Alitalia do Mediolan, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, będziemy konkretnie powiadomieni jak należy zapiąć pasy i jak w razie czego trzeba użyć maski tlenowej. Jeżeli zdecydowaliśmy się na tanie loty Alitalia do Mediolan, to jest szansa, że będziemy mieli okazję robić zakupy w barku. Przed lądowaniem zostaniemy poproszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a kiedy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, aby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową i wyruszyć w dalszą podróż.

Trzeba się dowiedzieć jak wyglądają procedury podczas lotu, ponieważ wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, powinniśmy sprawdzić jakie linie lotnicze przemieszczają się na interesującej nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależeć, czy później zdecydujemy się ponownie wybrać ten środek transportu.