X
Ładowanie...

Tanie loty Czech Airlines Mediolan

już od 79 zł
19 lis 26 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Mediolan

Bilety lotnicze Polska Mediolan

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
13 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
16 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
16 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
23 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
15 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
16 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
15 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
18 sty (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
15 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
22 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Czech Airlines Mediolan

Przewodnik po lotach Czech Airlines Mediolan

Co należy wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Czech Airlines do Mediolan?

Jeśli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Czech Airlines do Mediolan, ale w ogóle, zdenerwowanie jest czymś zrozumiałym. Myślimy, czy wszystko dobrze zorganizowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co musimy robić, gdy już znajdziemy się na lotnisku.

Kupiliśmy wybrany lot linią Czech Airlines do Mediolan i co dalej?

Przejrzeliśmy przeróżne propozycje i w końcu udało nam się znaleźć lot linią Czech Airlines do Mediolan. Co więcej, wyszukaliśmy również taką propozycję, która odpowiadała nam kwotą. Rezerwowaliśmy bilet, wypisujemy konieczne pola i już się nie możemy doczekać, aby na własnej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Czech Airlines do Mediolan. I chociaż podniecenie jest spore i rozpiera nas radość, to jednocześnie w naszej głowie tworzą się obawy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieli gdzie iść, kiedy, jak wszystko zorganizować aby było dobrze? A może zrobimy coś źle w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeśli tylko zapoznamy się z podstawowymi wiadomościami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się bać.

Szukajmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszy przelot powinniśmy wybrać taką trasę, żeby trwała ona możliwie jak najkrócej oraz posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Czech Airlines do Mediolan najkrótszy czas podróży to . Wtedy niezbyt się będziemy stresować, że coś pomylimy i nie dotrzemy na kolejny samolot. W dodatku trzeba zobaczyć co ostatecznie oferują nam tanie loty linią Czech Airlines do Mediolan, czy będziemy mieli szansę liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy posiadali możliwość wysłuchania muzyki, lub przejrzenia jakiegoś czasopisma. A ogólnie, musimy się dowiedzieć, czego możemy oczekiwać podczas przelotu do Mediolan.

Co powinien wiedzieć każdy podróżny

Trzeba zajrzeć na stronę przewoźnika oraz sprawdzić, jak kolejno będą wyglądały czynności, które muszą być wykonane, jeśli zgodziliśmy się na lot linią Czech Airlines. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów trzeba zobaczyć, do jakiej bramki musimy się skierować w celu odbycia odprawy. Tam również będziemy zobowiązani okazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a potem przejść przez właściwy rękaw bezpośrednio do samolotu, albo zejść do busu, który nas pod ten samolot zawiezie. Gdy będziemy już w samolocie linią Czech Airlines do Mediolan, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, zostaniemy konkretnie powiadomieni jak należy zapiąć pasy oraz jak w razie czego należy użyć maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty Czech Airlines do Mediolan, to jest możliwość, że będziemy mieli okazję robić zakupy w barku. Przed wylądowaniem zostaniemy poproszeni o zajęcie miejsc oraz zapięcie pasów, a gdy samolot zatrzyma się, drzwi będą otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, żeby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową oraz ruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się dowiedzieć w jaki sposób prezentują się procedury w czasie lotu, bo wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, musimy sprawdzić jacy przewodnicy latają na interesującej nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależeć, czy później zdecydujemy się ponownie wykorzystać ten środek przewozu.