X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Mediolan

już od 79 zł
24 lip 31 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Polska Mediolan

Bilety lotnicze Ryanair Polska Mediolan

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
16 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
23 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
23 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
30 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
02 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
09 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
27 lip (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
04 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
27 lip (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
05 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Mediolan

Przewodnik po lotach Ryanair Mediolan

Mediolan ‒ tanie loty Ryanair

Poleć w podróż do Mediolan dzięki Ryanair. Bukowanie biletów lotniczych na FRU.PL jest banalnie łatwe. Wpisujesz miejsce, datę podróży oraz liczbę pasażerów, a wszystko inne robi błyszkawicznie algorytm. W wynikach pokażemy Ci najsensowniejsze możliwe loty. Bukujesz i masz.

Tanie loty Ryanair do Mediolan ‒ co warto wiedzieć

Przelot do Mediolan linią Ryanair trwa co najmniej . Dobrze więc zorganizować coś do czytania albo grania. Pamiętaj jednak, aby zachować limit wagi bagażu kabinowego. Polecamy bardziej czytniki niż lektury papierowe oraz aplikacje na telefon niż gry planszowe.

Jeżeli idzie o koszty, to za przelot do Mediolan Ryanair zapłacisz od . Jeżeli chcesz wydać niższą kwotę, załóż sobie Alarm Cenowy i odbieraj emaile z informacjami o spadku cen albo poszukaj połączeń innych linii lotniczych.

Lotniska wylotu

Najlepszy czas na kupowanie biletów

Najkorzystniejszy czas na rezerwowanie lotów jest kilka miesięcy przed podróżą. To mit, że na ostatnią chwilę są największe obniżki. Takie promocje prawie się nie zdarzają. Rezerwacja z wyprzedzeniem pozwala też na lepsze przyszykowanie się do podróży: znalezienie atrakcji, zebranie informacji o transporcie i znalezienie wygodniejszego hotelu w korzystniejszej cenie.

Bagaż lotniczy w Ryanair

Ryanair oferuje, jak wszyscy przewoźnicy, dwa rodzaje bagażu: zabierany ze sobą na pokład i nadawany do luku. Rozmiar bezpłatnego bagażu zależy często od klasy lotu, dlatego dokładnie przeczytaj informacje prezentowane w trakcie rezerwowania biletu Ryanair na serwisie.

Czy wykupić ubezpieczenie turystyczne, lecąc do Mediolan?

Z reguły z ubezpieczeniem człowiek jest spokojniejszy. Dobrze pomyśleć o nim szczególnie w 2 przypadkach ‒ gdy zamierza się uprawiać sport i kiedy podróżuje się z dziećmi. Przed wykupieniem polisy sprawdź, czy obejmuje zgubienie i opóźnienie bagażu. Są to jedne z „popularniejszych” przygód turystów.